Справа № 2-о-89/2010 р.
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 грудня 2010 року
Армянський міський суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Шестаковської Л.П., за участю секретаря Усікової А.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Армянськ АР Крим цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин,
ВСТАНОВИВ:
25.11.2010 р. ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про встановлення факту, родинних відносин, а саме просить суд встановити факт родинних відносин між нею ОСОБА_1 та її померлим ІНФОРМАЦІЯ_2 року рідним братом ОСОБА_2. Свої вимоги заявник обґрунтовує тим, що при заповненні її свідоцтва про народження НОМЕР_1 від 3 травня 1948 року в графах відомості про батьків внесені скорочені дані , так її батька зазначено: російською мовою « ОСОБА_3», а матір зазначено «ОСОБА_4». При цьому її прізвище по батькові тут же зазначено повністю і правильно російською мовою «ОСОБА_1». В зв’язку з тим, що в свідоцтві про її народження є скорочення, вона не має можливості оформити документи на спадщину, яка відкрилась після смерті її брата. Що і змусило її звернутися до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин між нею та померлим рідним братом ОСОБА_2.
У судове засідання особи, які беруть участь у справі, не з’явилися, надали заяви про розгляд справи за їх відсутності. Заявник заявлені вимоги підтримує, просить задовольнити. Представник зацікавленої особи не заперечує проти задоволення заяви.
Дослідивши матеріали справи, оцінивши представлені докази в їх сукупності, суд дійшов висновку про те, що заява обґрунтована та підлягає задоволенню виходячи із наступного.
Судом встановлено, що згідно свідоцтва про народження серії народження НОМЕР_1 від 3 травня 1948 року заявник має прізвище, ім’я, по - батькові російською мовою «ОСОБА_1», де в графі «відомості про батьків»: маються скорочення: російською мовою батько « ОСОБА_3», мати «ОСОБА_4». Для суду зрозуміло, що під зазначеними скороченнями необхідно читати: російською мовою про батька «ОСОБА_5», про матір «ОСОБА_4». В свідоцтві про народження померлого ОСОБА_2 вбачається, що його батьками також є ОСОБА_5 та ОСОБА_4. Згідно свідоцтва про укладення шлюбу заявниця після укладення шлюбу змінила прізвище з «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1». У суду не має сумнівів щодо того, що ОСОБА_1 та померлий ОСОБА_2 є дійсно рідними сестрою та братом.
У суду немає підстав брати під сумнів відомості, що містяться в документах, наявних у справі, тому суд приймає рішення про задоволення заяви.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 57 - 60, 212, 213-215, 234 п. 5, 235, 256, 259 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В :
Заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Встановити факт родинних відносин між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженкою с. Озеро-Карачі, Чановського району, Новосибірської області, і ОСОБА_2, померлим ІНФОРМАЦІЯ_2 року в м. Армянськ, АР Крим, як між сестрою та братом.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 10 - денний строк з дня проголошення рішення.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
Суддя ________________________
- Номер: 2-о-89/2010
- Опис: про визнання факту володіння житловим будинком
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2-о-89/2010
- Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
- Суддя: Шестаковська Людмила Петрівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.09.2010
- Дата етапу: 30.09.2010