Судове рішення #12913151

                Справа №2з-9/10

   У Х В А Л А  

           26 листопада 2010 року  Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі

       головуючого судді  Соловйової  Л.Я.,

при секретарі          Дементьєвій  І.С.,  

розглянувши  у відкритому судовому засіданні  в залі Інгулецького районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області заяву ОСОБА_1  про забезпечення доказів у справі за позовом  до територіальної громади Інгулецького району м.Кривого Рогу,-  

         В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 до подання позовної заяви  звернулась в суд із  заявою про забезпечення доказів, посилаючись на те, що   ІНФОРМАЦІЯ_1 помер її чоловік ОСОБА_2, після смерті якого відкрилась спадщина  на домоволодіння №АДРЕСА_1. Вказане домоволодіння належало померлому чоловіку.

   

     Вона має намір звернутися до Інгулецького районного суду м.Кривого Рогу з позовом, для чого їй потрібно витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно із зазначенням вартості домоволодіння для визначення ціни позову.  На її усне  звернення   КП ДОР «Криворізьке БТІ»  відмовило у  наданні вказаного витягу, оскільки ОСОБА_1 не є власником домоволодіння.  

Просить  зобов’язати КП ДОР «Криворізьке БТІ» видати витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно – домоволодіння по АДРЕСА_1, зобов’язати її – заявника ОСОБА_1 оформити замовлення на видачу їй  витягу з реєстру прав власності на вказане нерухоме майно та оплатити послуги БТІ.

 В судове засідання ОСОБА_1  не явилась, про день слухання справи повідомлялась своєчасно.  Її неявка не перешкоджає розгляду питання про забезпечення доказів.

    Судом встановлено, що  до  заяви не надано доказів про  складнощі  в отриманні у КП ДОР „Криворізьке БТІ”  витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно особисто заявницею,  не вказано чи зверталась ОСОБА_1 до нотаріальної  контори із заявою про прийняття спадщини. Постанова нотаріуса про відмову у видачі свідоцтва про право на спадщину до заяви не долучена. Також заявницею до заяви не додано копію правовстановлюючого документу, на підставі якого померлому належало домоволодіння по АДРЕСА_1.      У заяві  про забезпечення  доказів заявником не вказана справа, для якої потрібно забезпечити  докази, не зазначено з яким позовом  має намір звернутися заявниця.  

 У зв’язку з вищевикладеним  в задоволенні заяви ОСОБА_1 необхідно відмовити.

      Керуючись ст.ст. 121,134,135 ЦПК України, суд, -

 У Х В А Л И В:

 В задоволенні заяви ОСОБА_1  про забезпечення доказів у справі за позовом  до територіальної громади Інгулецького району м.Кривого Рогу – відмовити.  

     

 Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація