Справа № 22Ц-2125/2006 p. Головуючий в 1 інстанції Бойко М.Г.
Категорія 10 Доповідач Корзаченко І.Ф.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 серпня 2006 року колегія судової палати в цивільних справах
Апеляційного суду Київської області в складі:
головуючого Хопти С. Ф.,
суддів Корзаченко І.Ф., Яворського М.А.,
при секретарі Зозулі Н.С.
розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Києві цивільну справу за апеляційною скаргою Київської обласної спілки споживчих товариств на ухвалу Таращанського районного суду від 15 травня 2006 року у справі за позовом Київської обласної спілки споживчих товариств до Рокитнянського районного споживчого товариства, ОСОБА_1, ОСОБА_2 про визнання недійсним договорів купівлі-продажу та витребування майна з чужого незаконного володіння,
встановила:
Позивач Київська обласна спілка споживчих товариств в апеляційній скарзі просить скасувати ухвалу Таращанського районного суду від 15 травня 2006 року, якою провадження у справі зупинене до набрання законної сили та закінчення розгляду касаційної скарги на рішення Апеляційного суду Київської області від 13 грудня 2005 року у справі за позовом Рокитнянського районного споживчого товариства, третя особа Київська обласна спілка споживчих товариств до ОСОБА_1, ОСОБА_3 , ОСОБА_2, про визнання недійсним договорів купівлі-продажу нежилих будівель та їх звільнення.
Апелянт посилається на порушення судом норм процесуального права.
Апеляційна скарга підлягає до задоволення з таких підстав.
Рішення колегії судової палати Апеляційного суду Київської області від 13 грудня 2005 року набрало законної сили з моменту його проголошення. Розгляд касаційної скарги на вказане рішення не є підставою для зупинення провадження у даній справі відповідно до ст. 201 ЦПК України.
Оскільки ухвала постановлена з порушенням норм процесуального права, її необхідно скасувати.
Керуючись ст.ст. 312, 315 ЦПК України, колегія,-
ухвалила:
Апеляційну скаргу Київської обласної спілки споживчих товариств задоволити. Ухвалу Таращанського районного суду від 15 травня 2006 року скасувати і справу передати до того ж суду для розгляду.
Головуючий
Судді