Судове рішення #12914593

№6-210/10                                                                                    

   

  У Х В А Л А                    

 

28 жовтня 2010 року                      Торезький міський суд Донецької області в складі :  

Головуючої-судді                 Чапланової О.М.  

При секретарі                   Кононенко Л.І.  

Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за поданням державного виконавця відділу ДВС Торезького міського управління юстиції Донецької області Глобіної С.П., заінтересовані особи: ОСОБА_3, ОСОБА_4, про видачу дубліката виконавчого листа, -  

  В С Т А Н О В И В :  

Державний виконавець відділу ДВС Торезького МУЮ Донецької області Глобіна С.П. звернулась до суду із поданням про видачу дубліката виконавчого листа. Свої вимоги мотивувала тим, що постановою Торезького міського суду № АЕ – 234 від 08.12.1997 року з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 стягнуті аліменти у розмірі 1/4 частини.  

18.07.2004 р. винесена постанова про відкриття виконавчого провадження.  

18.03.2005 р. виконавчий лист направлено до бухгалтерії ТОВ «Варіант» для утримання аліментів із заробітної плати боржника – ОСОБА_4  

На даний момент виконавчий лист № АЕ -234 від 08.12.1997 року про стягнення аліментів з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 у розмірі ј частини до виконавчої служби м. Тореза та м. Шахтарська не повертався.  

Заявник просить видати дублікат виконавчого листа АЕ – 234 від 08.12.1997 року про стягнення з ОСОБА_4  на користь ОСОБА_3 аліментів.  

Заявник, заінтересовані особи, які належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи, в судове засідання не з’явились, про поважні причини неявки до суду не повідомили.  

Згідно із ст. 370 ЦПК України неявка сторін та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката виконавчого листа. Наявних у матеріалах справи даних і доказів достатньо для розгляду справи у відсутності заінтересованих осіб.    

Дослідивши матеріали справи, судом фактично встановлено, що постановою судді Торезького міського суду від 08 грудня 1997 року з ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженнця с. Ровное, Шахтарського району Донецької області, який проживає за адресою: АДРЕСА_1, працює на шахті «Прогрес», стягнуті аліменти на утримання неповнолітньої дитини – дочки ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_3, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1, в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 1/2 частини неоподатковуваного податком мінімуму доходу громадян щомісяця до повноліття дитини (а.с. 5).  

Згідно із листом ТОВ «Варіант» від 21.09.2010 р. згідно виконавчого листа № АЄ-234 від 08.12.1997 р. ТОВ «Варіант» з ОСОБА_4 утримувалися аліменти на користь ОСОБА_3 з 18.03.2005 р. по 03.05.2006 р. Згідно наказу №49-ок від 03.05.2006 р. ОСОБА_4 звільнений з ТОВ «Варіант», виконавчий лист № АЄ-234 від 08.12.41997 р. відправлений на адресу Шахтарського РУЮ. Книга реєсатрації листів утилізована.    

  Згідно із довідкою ВДВС Шахтарського МРУЮ від 29.09.2010 р. на примусове виконання до ВДВС Шахтарського МРУЮ 09.03.2005 р. надійшов виконавчий лист № АЄ-234 від 08.12.1997 р. про стягнення аліментів з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 в розмірі  1/4 частини щомісяця. 18.03.2005 року виконавчий     лист направлено до бухгалтерії ТОВ «Варіант» для утримання аліментів із заробітної плати боржника. Станом на 29.09.2010 р. вказаний виконавчий лист до відділу ДВС не повертався.  

Згідно із ст. 370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.  

Враховуючи викладене, суд вважає, що подання державного виконавця відділу ДВС Торезького міського управління юстиції Донецької області про видачу дубліката виконавчого листа, виданого на підставі рішення Торезького міського суду від 08 грудня 1997 року по справі № АЄ-234  про стягнення з ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженнця с. Ровное, Шахтарського району Донецької області, який проживає за адресою: АДРЕСА_1, працює на шахті «Прогрес»,  аліментів на утримання неповнолітньої дитини – дочки ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_3, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1, в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 1/2 частини неоподатковуваного податком мінімуму доходу громадян щомісяця підлягає задоволенню, оскільки проведеною перевіркою встановлено факт втрати вказаного виконавчого листа.  

Керуючись: ст.11  Закону України «Про виконавче провадження», ст.208, 209, 210, 370 ЦПК  України, суд -  

У Х В А Л И В :  

  Видати дублікат виконавчого листа по справі № АЄ-234  про стягнення з ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженнця с. Ровное, Шахтарського району Донецької області, який проживає за адресою: АДРЕСА_1, працює на шахті «Прогрес»,  аліментів на утримання неповнолітньої дитини – дочки ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_3, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1, в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 1/2 частини неоподатковуваного податком мінімуму доходу громадян щомісяця  

Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом п’яти днів з дня її проголошення.  

У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.  

Апеляційна скарга подається Апеляційному суду Донецької області через Торезький міський суд.  

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.  

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  

      Головуюча суддя         О.М.Чапланова  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація