Справа № 3-3596/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14грудня 2010 року м. Ніжин
Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області в складі :
судді- Хандоги В.М.,
при секретарі-Бережняк І.І.,
розглянувши матеріали справи, які надійшли з Ніжинського МВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановив:
19.11.2010 року близько 22 години 30 хвилин ОСОБА_1 по вул. Шевченка в м. Ніжин, у забороненому місці для вживання спиртних напоїв, розпивав пиво «Славутич» міцністю 4.5%.
Даний факт підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ЧН № 119517 від 19.11.2010 року.
В судовому засіданні ОСОБА_1, свою вину визнав повністю і з викладеним в протоколі погодився.
Дослідивши матеріали справи, вислухавши поясчненя ОСОБА_1, суд приходить до висновку, що в його діях вбачається склад адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 178 КУпАП України –розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п»яному вигляді, за яке він повинен нести адміністративну відповідальність.
При накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, ступінь її вини, обставини що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Керуючись ст. ст. 33, ч. 3 ст. 178, 221, 280, 283, 284 КУпАП,
постановив:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП та накласти стягнення у виді штрафу у розмірі 17 (сімнадцять) грн. на користь держави.
Штраф має бути сплачений не пізніше п’ятнадцяти днів з дня отримання копії постанови. У разі несплати штрафу у строк установлений ч. 1 ст. 307 КУпАП постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання, а з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області протягом десяти днів з дня винесення шляхом подачі скарги через Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області.
Суддя Ніжинського
міськрайонного суду В.М.Хандога