Справа № 2-4115/2010
У Х В А Л А
16 грудня 2010 року м. Чернігів
Новозаводський районний суд міста Чернігова
в складі:
головуючого судді Ченцової С.М.
секретаря Биховець Н.М.
з участю представника позивача ОСОБА_1,
відповідачів ОСОБА_2, ОСОБА_3,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Чернігові цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства комерційний банк «Надра» до ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3 та ОСОБА_5 про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И В:
ВАТ КБ «Надра» звернулось з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3 та ОСОБА_5, в якому просить: стягнути солідарно з відповідачів заборгованість по договору № 51-11/МК/2008-980 в розмірі 244 226,55 грн., а також по договору № 43/МК/2007-980 в розмірі 109 654,03 грн. та понесені судові витрати.
В судовому засіданні представник позивача надав заяву про залишення позову без розгляду в частині стягнення заборгованості по договору № 43/МК/2007-980.
Відповідачі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 заяву підтримали.
Вислухавши сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що дану позовну заяву відповідно до ст. 207 ЦПК України в частині солідарного стягнення з відповідачів заборгованості за договором № 43/МК/2007-980 в сумі 109 654,03 грн. слід залишити без розгляду, оскільки представник позивача подав до суду відповідну заяву.
Керуючись ст.ст. 207, 293 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позовні вимоги Відкритого акціонерного товариства комерційний банк «Надра» в частині солідарного стягнення з ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3 та ОСОБА_5 заборгованості за договором № 43/МК/2007-980 - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Новозаводський районний суд м. Чернігова шляхом подачі апеляційної скарги на протязі п’яти днів з дня її проголошення, а для осіб, які брали участь у справі, але не були присутні під час її проголошення – в той же строк з дня отримання копії ухвали.
Суддя Новозаводського
районного суду м. Чернігова С.М.Ченцова