Справа № 6-33/2010 р.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 грудня 2010 року
Армянський міський суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Шестаковської Л.П., за участю секретаря Усікової А.А. розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про відмову стягувача від примусового виконання рішення суду в процесі виконання рішення суду про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на користь ОСОБА_1 на утримання дитини – ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Армянського міського суду АР Крим від 04.08.2004 року з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 стягнуто аліменти на утримання дитини у розмірі ј частки від всіх видів доходів, але не менше 1/2 неоподаткованого мінімуму доходів громадян, щомісячно на дитину, починаючи з 06.07.2004 року і до досягнення дитиною повноліття.
В судове засідання сторони не з’явились. ОСОБА_1 та ОСОБА_2 надали заяви про розгляд справи за їх відсутності, заяву підтримують.
05.08.2004 року позивачу ОСОБА_1 Армянським міським судом видано виконавчий лист.
Постановою відділу державної виконавчої служби Армянського міського управління юстиції від 13.08.2004 року за вказаним виконавчим листом було відкрито виконавче провадження.
3 серпня 2010 року стягував ОСОБА_1 звернулась до ВДВС Армянського МУЮ в АР Крим з заявою про відмову від примусового виконання рішення суду про стягнення аліментів, оскільки вона відновила сімейні відносини з чоловіком та у них народилася дитина.
3.11.2010 року вказана заява надійшла від державного виконавця до Армянського міського суду для вирішення питання про відмову ОСОБА_1 від примусового виконання рішення суду.
Відповідно до вимог ст. 373 ЦПК України суд має право перевірити та не прийняти відмову стягувача від примусового виконання, якщо це суперечить закону або порушує права чи свободи інших осіб.
Перевіривши матеріали справи суд вважає за можливе прийняти від стягувача ОСОБА_1 відмову від примусового виконання рішення суду про стягнення аліментів, оскільки згідно наданої заяви ОСОБА_1 відновила сімейні стосунки з боржником ОСОБА_2, батьком своїх дітей, вони проживають разом ведуть спільне господарство.
Керуючись ст. 372 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Прийняти від ОСОБА_1 відмову від примусового виконання рішення Армянського міського суду від 4 серпня 2004 року по справі № 2-765/2004 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ_______________________