Судове рішення #12935424

 

      № 2 – 241\10      

     

Р І Ш Е Н Н Я  

        ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ  

 

13 грудня 2010 року  Васильківський районний суд Дніпропетровської області в складі головуючого - судді Порох К.Г.,  

при секретареві Лук’яненко О.В.  

представника позивача відповідача Тютюнник В.А., відповідача-позивача ОСОБА_2,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел. Васильківка цивільну справу за позовом   ТОВ «Зоря Нив» Васильківського району  до ОСОБА_2 Про визнання виключного права користування земельною ділянкою та припинення дій, які порушують право землекористування  

За позовом ОСОБА_2  до ТОВ «Зоря нив» «Про розірвання договору оренди земельної ділянки  

  В С Т А Н О В И В:  

ТОВ «Зоря нив» звернулось до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання виключного права користування земельною ділянкою відповідно до укладеного договору оренди землі та зобов’язання ОСОБА_2  не вчиняти перешкод ТОВ»Зоря нив» у користуванні земельною ділянкою відповідно до укладеного договору оренди землі,зареєстрованого у Дніпропетровській регіональній філії ДП»ЦДЗК», припинити дії, які порушують право землекористування.  

В обґрунтування позовних вимог  посилається на ті обставини,що 30 березня 2010 року  співробітники товариства з обмеженою відповідальністю «Зоря нив» за участю голови та землевпорядника Добровільської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської області виявлено факт незаконного (самовільного ) обробітку земельних ділянок, орендованих  господарством на підставі  укладених та зареєстрованих у встановленому  законом порядку договорів оренди землі, самими власниками земельних ділянок( орендодавцями),що було  зафіксовано в Акті огляду поля №1, а саме земельного паю НОМЕР_1 – ОСОБА_2, зазначена земельна ділянка не оброблялась орендарем  – ТОВ «Зоря нив».  

  Позивач вказує, що зазначені дії порушують права товариства з обмеженою відповідальністю «Зоря нив» на користування зазначеною земельною ділянкою з наступних підстав.  

Відповідно до договору  оренди земельних ділянок укладеного між ОСОБА_2 та ТОВ «Зоря нив» орендодавець надала орендарю у строкове платне користування земельну ділянку(пай)сільськогосподарського призначення, розміщену на території Добровільської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської області, терміном на 7 років.  

Факт державної реєстрації договору оренди  земельної ділянки  засвідчено головою Добровільської  сільської ради Васильківського району 18.05.2007року та  зареєстровано  у Дніпропетровській регіональній філії ДП»ЦДЗК» про те, що у Державному реєстрі вчинено запис від 24.09.2007року  за №040711801142 відповідно до підписаного акту – приймання –передачі земельної ділянки.  

  Згідно  п.2 ст.792 Цивільного Кодексу України правовідносини по оренді  земельних ділянок  регулюються Законом України «Про оренду землі», відповідно до вимог  ст.6 якого орендарі  набувають права оренди земельної ділянки на підставах і в порядку, передбаченими законодавством України та договором оренди землі.  

ТОВ «Зоря нив»  дотримало вимоги щодо укладення  та виконання умов договору оренди земельної ділянки відповідачки ОСОБА_2: орендна плата виплачувалась у передбаченому  договором  розмірі, строки та терміни, земельна ділянка використовувалась відповідно до її цільового призначення та мети. У період дії договору  оренди землі ТОВ «Зоря нив» були здійснені численні заходи по поліпшенню стану земельної ділянки, що значно підвищило родючість ґрунтів та інші корисні властивості землі.  

.     Відповідач  ОСОБА_2 своє зобов’язання по договору оренди належним чином не виконує та в порушення умов  Розділу 9 договору почала  самовільно проводити весняно-польові роботи,перешкоджаючи господарству у користуванні земельною ділянкою,що зафіксовано у акті  від 30.03.2010року.  

    З огляду  на належне оформлення та реєстрацію договору оренди землі, а також враховуючи, що рішення суду про визнання договору  оренди землі укладеного між позивачем та відповідачкою недійсним не має, фактичне використання нею своєї земельної ділянки без вчинення відповідного правочину щодо припинення дії договору оренди свідчить про неправомірність її дій та порушення прав  позивача щодо самостійного господарювання на землі шляхом  позбавлення його права  користуватися земельною ділянкою.  

  В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала повністю та просила їх задовольнити.  

Відповідач   ОСОБА_2  проти позову заперечувала   , зазначаючи, що твердження позивача про  додержання ним умов укладеного договору оренди землі та здійснення заходів щодо поліпшення стану земельної ділянки безпідставні, не надані об’єктивні докази проведення таких заходів.  

ТОВ»Зоря нив» за її рахунок сплачує земельний податок з орендованої земельної ділянки, відраховуючи з орендної плати суму коштів, які мав би сплачувати їй, крім того, відповідно до договору оренди землі орендар має сплачувати земельний податок.  В порушення договору оренди  позивач не переглядає щорічно умови  даного договору.  Будь-яких перешкод орендарю в обробітку земельної  ділянки вона не вчиняла, а тому просить відмовити у задоволенні позовних вимог ТОВ»Зоря нив».  

ОСОБА_2 звернулась до суду з зустрічним  позовом   до ТОВ»Зоря нив» про розірвання договору оренди землі з тих підстав, що відповідач не виконує належним чином умови договору, в порушення вимог Указу Президента України   »   Про невідкладні заходи щодо захисту  власників земельних ділянок та земельних часток( паїв)»   від 19 серпня 2008року не  провів перерахунок розміру орендної плати у розмірі не менше 3%  визначеної відповідно до законодавства вартості  земельної частки(паю),чим завдав їй матеріальну шкоду у розмірі 635грн.61коп.(   нормативна  грошова оцінка земельної ділянки з урахуванням індексації за 2008рік складає 60253грн.75коп. х 3:100 – 1172грн.(сума згідно договору) = 635грн.61коп.,   не проводить індексацію  орендної плати, передбаченої  чинним законодавством, утримує  земельний податок, в договорі відсутні  пункти, які регулюють орендну плату  із зазначенням  її розміру, форм платежу, строків та порядку її внесення та перегляду, відповідальність за її несплату, перешкоджає їй, як власнику земельної ділянки, мати вільний доступ до переданої в оренду земельної ділянки з метою контролю за додержанням орендарем умов договору. Відповідач ТОВ «Зоря нив» не виконує обов’язки за договором оренди землі, істотно порушує його умови, також  її не влаштовує  розмір  орендної плати, оскільки він значно занижений,   не можна прожити сім’ї в селі на кошти,отримані як орендна плата за земельну ділянку, вона хворіє, є інвалідом, потребує додаткових коштів на лікування, неодноразово зверталась з заявою - попередженням про самостійний  обробіток нею землі, але її заяви залишені без належного реагування з боку ТОВ»Зоря нив», тому вона звертається до  суду з позовом  про дострокове розірвання договору оренди землі.  

Представник відповідача за зустрічним позовом ТОВ «Зоря нив» - Тютюнник В.А.   проти зустрічних позовних вимог заперечувала, та вказала, що взяті на себе зобов’язання  за договором оренди земельної ділянки господарство перед ОСОБА_2 виконує в повному обсязі, що підтверджується  розрахунками видачі  орендної плати з урахуванням щорічної індексації грошової оцінки земельної ділянки НОМЕР_1( у 2007році - 996грн.20коп, у 2008році - 1360грн.00коп., у 2009році - 1768грн.00коп., сплачує орендну плату в обумовлені договором строки, місцезнаходження земельної ділянки – об’єкт  оренди чітко визначений в договорі, а саме: територія Добровільської сільської ради. В п.3.1. Договору оренди землі чітко визначено  ,що орендар за кожний  рік використання землі виплачує орендну плату у розмірі 2% від вартості  земельної ділянки, що становить 1172 грн.,  виплата орендної плати проводиться в грошовій формі з відрахування податку в період з 01 вересня  по 31 грудня поточного року. В оскаржуваному договорі усі істотні  умови, передбачені ст.18 Закону України «Про оренду землі» дотримані у повному обсязі. Щодо твердження позивача про відсутність   кадастрового плану земельної ділянки, то у Державному  акті  позивача на право приватної власності  на землю схематично зображено план зовнішніх меж та їх опис. Сплата  податків з орендної плати передбачена  умовами договору, а отже, порушень з боку господарства в цій частині не має.  

Крім того,Указ Президента України »   Про невідкладні  заходи щодо захисту власників земельних ділянок  та земельних часток(паїв) »   від 19 серпня 2008року носить рекомендаційний характер та спрямований на перспективу. Господарство ТОВ»Зоря нив» поступово підвищує розмір орендної плати і в 2010році  пайовикам нарахувало та почало виплачувати її у розмірі 3% від вартості земельного паю, а тому вимоги про розірвання договору є безпідставними і просить відмовити у їх задоволені.  

  Суд,заслухавши пояснення сторін,перевіривши матеріали справи, прийшов до наступного.  

Судом встановлено такі  факти та відповідні їм правовідносини.  

Відповідно до ст.ст.2- 4 ЗК України земельні відносини - це суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження землею.  

    Суб’єктами земельних відносин є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та органи державної влади.  

  Об’єктами земельних відносин є землі в межах територіїї України,земельні ділянки та права на них, у тому числі на земельні частки(паї).  

  Земельні відносини регулюються Конституцією України, цим Кодексом, а також прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами. Земельне законодавство включає цей Кодекс, інші нормативно-правові акти у галузі земельних відносин. Завданням земельного законодавства є регулювання земельних відносин з метою забезпечення права на землю громадян, юридичних осіб, територіальних громад та держави, раціонального використання та охорони земель.  

ОСОБА_2 має на праві власності земельну ділянку(пай) №402площею 5,198га, із земель колишнього колективного сільськогосподарського підприємства »Добровільне» Васильківського району Дніпропетровської області, розташовану на території  Добровільської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської  області відповідно до Державного акту на право приватної власності на землю Ш-ДП №003837, виданим і зареєстрованим Добровільською сільською радою 07 лютого 2001року(а.с.20).  

01 січня 2007року  ТОВ»Зоря нив» та ОСОБА_2 уклали договір оренди землі  за умовами якого ОСОБА_3 передала, а ТОВ»Зоря нив»  взяло у строкове платне користування зазначену земельну ділянку строком на 7 років.  

Орендар зобов’язався виплачувати щорічно орендодавцеві орендну плату  у розмірі 2% від вартості  земельної ділянки,що становить 1172,00 гривні. Крім того,  у разі смерті орендаря надавати допомогу в сумі 200гривень.  Виплата орендної плати проводиться у грошовій формі з відрахуванням  податків. Сплачується орендна плата  в період з 01 вересня по 31 грудня поточного року. В окремих випадках виплата орендної плати  по узгодженню з орендарем може  відбуватися також натуроплатою та у відробітковій формі: натуроплата -сільськогосоподарська продукція (зерно, соняшник, цукор ); відробіткова форма – оранка та  культивація  присадибної ділянки. Передача продукції та надання послуг у рахунок орендної плати оформляється платіжними відомостями. Обчислення  розміру  орендної плати за землю здійснюється  з урахуванням індексації. (а.с.17-18).  

Факт державної реєстрації договору оренди землі було посвідчено головою Добровільської сільської ради 18 травня 2007року та зареєстровано у Дніпропетровській регіональній філії ДП «ЦДЗК»,про що у Державному реєстрі вчинено запис від 24 вересня 2007року № 040711801142   .  

Факт  передачі земельної ділянки ОСОБА_2 для обробітку її орендарем ТОВ «Зоря нив» підтвердили сторони по справі.  

  Укладення договору оренди землі між  ОСОБА_2 та ТОВ «Зоря нив» є дією 2 осіб, спрямованою на набуття цивільних прав та обов’зків щодо оплатного користування земельною ділянкою, яка перебуває у приватній власності ОСОБА_2, що відповідає загальним вимогам цивільного законодавства, щодо правочинів(договорів) передбаченим в ст.202 ЦК України.  

Згідно ст.638 ЦК України договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.  

  Істотними умовами договору є умови про предмет договору,умови,що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів данного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї з сторін має бути досягнуто згоди.  

  Правовідносини щодо оренди землі регулюються ст.792 ЦК України – загальним законом та спеціальними законами, а саме: ст.124-126 ЗК України, де в ч.2 ст.124 ЗК України передбачено, що передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб, здійснюється за договором оренди між власником земельної ділянки і орендарем.  

Право на оренду земельної ділянки відповідно до  ч.2 ст.125 ЗК України виникає після   укладення договору оренди і його державної реєстрації.  

   

  Право оренди землі   згідно ч.2 ст.126 ЗК України   оформляється договором, який реєструється   відповідно до Закону.  

  Крім того, правовідносини щодо оренди землі регулюються спеціальним Законом України «   Про оренду землі   ».   Розділ П зазначеного Закону «Договір оренди землі» визначає поняття: договору оренди землі, його форми, умови укладення, чинність, строку дії та   державної реєстрації.  

  Так, в ст.14 Закону України   «Про оренду землі   » зазначено, що форма договору оренди землі повинна відповідати Типовому договору оренди землі, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004року №220.  

  В ст.15 Закону України «Про оренду землі» вказано, що істотними умовами договору оренди землі є: об’єкт  оренди (місце розташування та розмір земельної ділянки), строк дії договору оренди, орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, форм платежу, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату, умови використання та цільове призначення земельної ділянки, яка передається в оренду, відповідальність сторін.  

Договір оренди землі від 01.01.2007року укладений між ОСОБА_2 та ТОВ «Зоря нив» відповідає зазначеним вимогам.  

  З Акту  огляду поля №1 бригади №1 на території Добровільської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської області від 30 березня 2010року встановлено, що на орендованих у фізичних осіб ТОВ «Зоря нив» земельних ділянках  на підставі укладених та зареєстрованих у встановленому  законом порядку договорів оренди землі     власниками  земельних ділянок  самовільно проводились  весняно-польові роботи, а саме, боронування земельних ділянок, в тому числі ОСОБА_2- земельна ділянка(пай) НОМЕР_1, загальною площею 5,198га(а.с.15-16), тобто, в порушення  укладеного договору ОСОБА_2 обробляла  земельну ділянку, перешкоджаючи своїми діями орендарю ТОВ «Зоря нив» у обробітку та використанні орендованої земельної ділянки відповідно до договору.  

В ч.2 ст..24 Закону України «Про оренду землі»зазначено,що   орендодавець зобов’язаний не вчиняти дій, які б перешкоджали орендареві користуватися орендованою земельною ділянкою.  

Відповідно до ч.1 ст.25 Закону України «Про оренду землі»   орендар земельної ділянки має право самостійно господарювати на землі з дотриманням умов договору оренди землі, отримувати продукцію і доходи.  

Згідно ст.27 Закону України «Про оренду землі»  орендареві забезпечується  захист його права на орендовану земельну ділянку нарівні із захистом права власності на земельну ділянку відповідно до закону. Орендар у встановленому порядку має право витребувати орендовану земельну ділянку з будь-якого незаконного володіння та користування, на усунення перешкод у користуванні нею.  

Враховуючи  викладене, суд вважає, що фактичне використання  ОСОБА_2 земельної ділянки без вчинення відповідного правочину щодо припинення дії  договорів оренди свідчить про неправомірність дій останньої, в зв’язку з чим позовні вимоги ТОВ «Зоря нив» в частині повернення  самовільно зайнятих земельних ділянок та зобов’язання ОСОБА_2 не вчиняти перешкоди ТОВ «Зоря нив» у користуванні спірними земельними ділянками відповідно до укладених договорів оренди землі є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.  

  Щодо тверджень землевласника ОСОБА_2 про порушення ТОВ «Зоря нив» вимог Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо захисту  власників земельних ділянок(паїв)» в частині не здійснення перерахунку орендної плати у розмірі  не менше 3%, як підстави для розірвання договору, суд приходить до наступного.  

В ч.8 ст.93 Земельного Кодексу України  зазначено, що відносини, пов’язані з орендою землі,  регулюються  законом.    

Статтею  19 Закону України «Про плату за землю» визначено,що розмір, умови і строки внесення орендної плати за землю  встановлюються  за  угодою  сторін  у  договорі  оренди між орендодавцем   (власником)  і  орендарем  (крім  строків  внесення  орендної  плати  за  земельні  ділянки  державної  та  комунальної власності  

В ст.21 Закону України «Про оренду землі» вказано, що   орендна плата - це платіж,   який орендар вносить  орендодавцеві   за користування земельною ділянкою   .   Розмір,   форма і строки внесення  орендної   плати за землю  встановлюється за згодою сторін у договорі оренди.  

Згідно ч.2 ст.23 Закону України «Про оренду землі» орендна плата  за земельні ділянки, що перебувають у власності  фізичних та юридичних осіб, переглядається за згодою сторін.  

Договір  оренди землі на момент  видання Указу Президента України від 19.08.2008року був укладений  на певних умовах і жодна з сторін не заявила про намір  змінити його умови щодо розміру орендної плати .  

Зазначений факт підтвердили в судовому засіданні представник позивача –відповідача Тютюнник В.А. та відповідач - позивач по справі ОСОБА_2, яка в суді пояснила, що вона неодноразово зверталась до ТОВ «Зоря нив» усно та письмово з заявою   про намір обробляти земельну ділянку самостійно,   а з вимогою   про перегляд умов оренди землі   , в тому числі,  про  збільшення розміру орендної плати, на виконання вимог Указу Президента України,   не зверталась.  

Відповідно до вимог ст.ст. 651 - 652ЦК України зміна або розірвання  договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разу істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом. Істотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок  завданої шкоди  друга сторона значною мірою позбавляється  того, на що вона розраховувала при укладенні договору. У разі істотної  

Зміни обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору,договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін,якщо інше не випливає із суті зобов’язання. Зміна  обставин є істотною, якщо вони змінилися настільки, що якби сторони могли  це передбачити, вони  не уклали б договір  або уклали б його на інших умовах.  

Позивач ОСОБА_2 не вказала таких обставин, а судом їх не було встановлено, виходячи з матеріалів справи, наданих сторона   ми.  

Згідно ч.3-5 ст..31, ч.1.ст.32 Закону України  «Про оренду землі» договір оренди землі  може бути розірваний за згодою сторін. На вимогу  однієї із сторін договір оренди може бути достроково розірваний за рішенням суду в порядку, встановленому законом. Розірвання договору оренди землі  в односторонньому порядку не допускається,якщо інше  не передбачене законом або цим договором.  

На вимогу однієї із сторін договір оренди може бути достроково розірваний за рішенням суду в разі невиконання сторонами обов’язків,передбачених ст..24 і 25цього Закону та умовами договору, в разі випадкового знищення чи пошкодження об’єкта оренди ,яке істотно перешкоджає передбаченому договором використанню земельної ділянки, а також на підставах,визначених Земельним кодексом України та іншими законами України.  

Орендарем дотримано вимоги ст..25 Закону України «Про оренду землі», а Орендодавцем ОСОБА_2 порушено вимоги ст.24 цього  Закону  в частині  виконання обов’язку щодо не вчинення дій, які б перешкоджали орендареві  користуватися орендованою земельною ділянкою. ТОВ «Зоря нив» звернулось до суду з позовом про  усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою, заперечуючи проти розірвання договору оренди землі.  

Договором оренди землі, укладеним між ОСОБА_2 та ТОВ»Зоря нив», не передбачено  розірвання його в односторонньому порядку.  

Таким чином встановлено, що підстави для задоволення позову ОСОБА_2 про розірвання договору відсутні, а тому в   позові слід відмовити.  

Керуючись ч.8 ст.93, 124-126 ЗК України,ст.ст. 6,14-15,21,23-25,31-32 Закону України «Про оренду землі», ст..19 Закону України «Про плату за землю», ст.ст. 202,638, 651 – 652,792ЦК України ,Указом Президента України   »   Про невідкладні заходи щодо захисту  власників земельних ділянок та земельних часток( паїв)»,   ст. ст. 208-215ЦПК України суд –  

  ВИРІШИВ   :  

Позов   Товариства з обмеженою відповідальністю  «Зоря нив» задовольнити.  

 

Визнати за  Товариством з обмеженою відповідальністю  «Зоря нив» виключне право користування земельною ділянкою розташованою на території Добровільської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської області, що належить  ОСОБА_2 на підставі Державного акту  на право приватної власності на землю серії  Ш-ДП № 003837 площею 5, 198га відповідно до  укладеного Договору оренди землі від 01 січня 2007року,зареєстрованого у Дніпропетровській  регіональній філії ДП «ЦДЗК» 24 вересня 2007року за номером 040711801142.  

  Зобов’язати ОСОБА_2 не вчиняти перешкоди  Товариству з обмеженою відповідальністю  «Зоря нив» у користуванні земельною ділянкою відповідно до укладеного договору оренди землі  від 01 січня 2007року,зареєстрованого у Дніпропетровській  регіональній філії ДП «ЦДЗК» 24 вересня 2007року за номером 040711801142.  

  Відмовити ОСОБА_2 у задоволенні позову про розірвання договору оренди землі  від 01 січня 2007року,зареєстрованого у Дніпропетровській  регіональній філії ДП «ЦДЗК» 24вересня 2007року за номером 040711801142 за безпідставністю вимог.  

  Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку в Дніпропетровський апеляційний суд через Васильківський районний суд протягом 10 днів  з дня її винесення.  

 

Суддя:  

                                            № 2 – 241\10      

     

Р І Ш Е Н Н Я  

        ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ  

(вступна та резолютивна частини)  

13 грудня 2010 року  Васильківський районний суд Дніпропетровської області в складі головуючого - судді Порох К.Г.,  

при секретареві Лук’я ненко О.В.  

представника позивача відповідача Тютюнник В.А., відповідача-позивача ОСОБА_2.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел. Васильківка цивільну справу за позовом   ТОВ «Зоря нив» Васильківського району  до ОСОБА_2  

Про визнання виключного права користування земельною ділянкою та припинення дій, які порушують право землекористування  

За позовом ОСОБА_2  до ТОВ «Зоря нив» «Про розірвання договору оренди земельної ділянки  

    В С Т А Н О В И В:  

Зважаючи на складність у викладенні повного тексту  рішення, пов     язаного з обгрунтуванням доводів сторін,  на що може бути витрачено значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.  

 

Керуючись ст. ст. 208-215ЦПК України, суд –  

  ВИРІШИВ   :  

Позов   Товариства з обмеженою відповідальністю  «Зоря нив» задовольнити.  

 

Визнати за  Товариством з обмеженою відповідальністю  «Зоря нив» виключне право користування земельною ділянкою розташованою на території Добровільської сільської ради Васильківського району Дніпропетровської області, що належить  ОСОБА_2 на підставі Державного акту  на право приватної власності на землю серії  Ш-ДП № 003837 площею 5, 198га відповідно до  укладеного Договору оренди землі від 01 січня 2007року,зареєстрованого у Дніпропетровській  регіональній філії ДП «ЦДЗК» 24 вересня 2008року за номером 040711801142.  

  Зобов’язати ОСОБА_2 не вчиняти перешкоди  Товариству з обмеженою відповідальністю  «Зоря нив» у користуванні земельною ділянкою відповідно до укладеного договору оренди землі  від 01 січня 2007року,зареєстрованого у Дніпропетровській  регіональній філії ДП «ЦДЗК» 24 вересня 2007року за номером 040711801142.  

  Відмовити ОСОБА_2 у задоволенні позову про розірвання договору оренди землі  від 01 січня 2007року,зареєстрованого у Дніпропетровській  регіональній філії ДП «ЦДЗК» 24вересня 2007року за номером 040711801142 за безпідставністю вимог.  

  Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку в Дніпропетровський апеляційний суд через Васильківський районний суд протягом 10 днів  з дня її винесення.  

  Повний текст рішення буде виготовлено 18 грудня 2010року.  

  Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація