Справа №3-379/2007
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 квітня 2007 року Глухівський міськрайонний суд Сумської області
в складі: головуючого судці ЧАБАК І.О.
при секретарі ЧИЛІКІНІЙ A.M.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Глухові справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про збільшення розміру аліментів, -
ВСТАНОВИВ:
ПозивачОСОБА_1. звернулась до Глухівського міськрайонного суду з позовом до відповідачаОСОБА_2про збільшення розміру аліментів.
Свої вимоги мотивує тим, що постановою Глухівського міського суду Сумської області від 16 листопада 1992 року № АЕ-130/92 про стягнення аліментів зОСОБА_2на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1року народження стягнуто аліменти в розмірі 1/4 частини від усіх видів заробітку щомісячно до повноліття дитини.
Відповідно внесених змін до Сімейного Кодексу України „Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку", тому позивач просить збільшити розмір аліментів , сплачуваних відповідачем на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3., до розміру 1/4 частини від усіх видів заробітку , але не менше ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку з дня подачі заяви.
Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча про день та час слухання справи був повідомлений належним чином.
Вивчивши матеріали справи, вислухавши доводи позивача , суд вважає, що позов підлягає задоволенню з слідуючих підстав.
З постанови Глухівського міського суду від 16 листопада 1992 року вбачається , що зОСОБА_2стягнуті аліменти в розмірі 1/4 від усіх видів заробітку щомісячно на утримання доньки ОСОБА_3. ІНФОРМАЦІЯ_1року народження до її повноліття.
З свідоцтва про народженняНОМЕР_1, актовий запис № 56 вбачається, що ОСОБА_2являється батьком ОСОБА_3.
Згідно ст. 182 ,184 Сімейного Кодексу України „ Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку" на підставі Закону України „Про внесення змін до Сімейного Кодексу України щодо збільшення розміру аліментів на дітей".
Таким чином , приймаючи до уваги забрані по справі докази , суд приходить до висновку про необхідність задоволення заявлених позивачем вимог.
Керуючись ст.ст. 130, 215, 218 , 223, 226, 294 ЦПК України, ст.ст. 182, 184, 192Сімейного Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1до ОСОБА_2про збільшення розміру аліментів задовольнити.
2
Збільшити розмір аліментів, стягнутих з ОСОБА_2на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3до розміру 1/4 частини , але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Стягнути з ОСОБА_2держмито на користь держави в розмірі 51 грн. та 7 грн. 50 коп. за інформаційно - технічне забезпечення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідачаОСОБА_2., поданою протягом 10 днів з дня отримання ним копії.
Заочне рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження в 10-денний строк.