Справа № 3 – 1640/10
П О С Т А Н О В А
21 грудня 2010 року м. Липовець
Суддя Липовецького районного суду Вінницької області МОЧУЛЬСЬКА Л.Т.,
розглянувши матеріали, що надійшли від заступника начальника Липовецького відділення Іллінецької МДПІ Вінницької області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця села Лукашівка, Монастирищинського району, Черкаської області, одруженого, жителя АДРЕСА_1, раніше не притягуваного до адміністративної відповідальності
за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В:
Під час перевірки фізичної особи підприємця ОСОБА_1, було встановлено, що гр. ОСОБА_1 допустив порушення порядку господарської діяльності, а саме: здійснював провадження господарської діяльності без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності та надавав послуги по перевезенню пасажирів автомобілем „ВАЗ – 21099” за період з 01.10.2007 року по 30.06.2009 року, в результаті чого ним було отримано дохід в сумі 48 051,00 грн. Дане правопорушення виявлено 26 листопада 2010 року, про що завідуючим сектору оподаткування фізичних осіб Липовецького відділення Іллінецької МДПІ було складено акт виїзної позапланової перевірки від 26.11.2010 року. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п.33 ст.9 Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності” від 01.06.2000 року за № 1775-ІІІ із наступними змінами та доповненнями, за що передбачена відповідальність ч.1 ст.164 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою провину у вчиненому визнав та щиро розкаявся. Крім цього, судом встановлено, що особа розуміла що її дії спрямовані на порушення порядку провадження господарської діяльності та вчинення адміністративного правопорушення, свідомо вчиняла їх, при цьому могла передбачити наслідки.
При призначенні виду та розміру адміністративного стягнення враховується особа порушника, ступінь її вини, характер вчиненого правопорушення, майновий стан, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності, щиро розкаявся у вчиненні даного правопорушення, що суд визнає обставинами, які пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення. Обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, судом не здобуто.
Вина даної особи у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення встановлена судом па підставі: протоколу про адміністративне правопорушення серії АА №056506, поясненнями правопорушника в судовому засіданні - що в силу статті 251 КУпАП є доказом в справі про адміністративне правопорушення.
Врахувавши всі обставини, що мають значення для правильного вирішення справи, керуючись законом і правосвідомістю, суд приходить до виваженого висновку, що за вчинення правопорушення, передбаченого ст.164 ч.1 КУпАП до ОСОБА_1 слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі, передбаченому санкцією ч. 1 ст. 164 КУпАП.
На підставі вищевикладеного ст.164 ч. 1 КУпАП, керуючись ст. ст. 23, 27, 221, 251, 268, 276, 283, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення суд
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення. У протилежному випадку – з порушника буде стягнуто подвійний розмір накладеного штрафу у порядку примусового виконання.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня її винесення.
Після закінчення цього строку постанова набирає законної сили, якщо не надійде апеляційна скарга чи протест.
С У Д Д Я : Л.Т. МОЧУЛЬСЬКА