Судове рішення #12983640

Справа № 2-436/2010  

У Х В А Л А  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

          27 грудня 2010 року                                                                      м. Старий Самбір

     Старосамбірський районний суд Львівської області у складі: головуючої – судді Ніточко Л.Й., при секретарі Борковській Н.М., з участю  позивача-відповідача ОСОБА_1 та особи, що надає йому правову допомогу, - ОСОБА_2, представників відповідача-позивача – ОСОБА_3 та ОСОБА_4, представника відповідача та третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог – Торчиновицької сільської ради – Проця І.Я. та представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог ОСОБА_6 – ОСОБА_7, розглянувши цивільну  справу за   позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_8, треті особи - Торчиновицька сільська рада та Приватна агрофірма імені Грушевського про виселення з незаконно зайнятого нежитлового приміщення з наданням іншого та   зустрічним позовом ОСОБА_8 до ОСОБА_1, Торчиновицької сільської ради, третя особа – приватна агрофірма ім. Грушевського про визнання права на житло, визнання незаконним рішення сільвиконкому та скасування свідоцтва про право власності на нерухоме майно,                  

В С Т А Н О В И В:  

         18.05.2009 року ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом про виселення ОСОБА_8 із будівлі АДРЕСА_1 без надання іншого житла посилаючись на те, що згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно 18.02 2009 року на підставі рішення виконкому Торчиновицької сільради № 5 від 22.01.2009 року набув право власності на цю будівлю, у яку кілька років тому незаконно, з усного дозволу сільського голови вона вселилася.  

          16.07.2009 року ОСОБА_8 подала зустрічний позов про визнання права на займане нею житло у будинку АДРЕСА_1, оскільки більше як 10 років тому вселилася в таке з відома сільського голови та дозволу керівника КСГП імені Грушевського як колишня працівниця. Просила визнати незаконним рішення Торчиновицької сільради про оформлення права власності на це приміщення за ОСОБА_1 та скасувати свідоцтво про право його власності на цю будівлю, оскільки переобладнала її власними силами та коштами із нежитлової у житлову.  

          11.08.2009 року дані позовні заяви було об"єднано в одне провадження. Також 11.08.2009 року ОСОБА_1 частково змінив позовні вимоги і, притягнувши до участі у справі в якості третіх осіб Торчиновицьку сільську раду та приватну агрофірму імені Грушевського, просив виселити ОСОБА_8 із незаконно зайнятого нею не житлового приміщення АДРЕСА_1 з наданням їй іншого приміщення.  

          25.01.2010 року ОСОБА_8 уточнила підстави визнання незаконним рішення сільвиконкому та скасування свідоцтва про право власності ОСОБА_1 на нерухоме майно посилаючись на те, що ці правовстановлюючі документи виготовлені на підставі витягу з рішення загальних зборів КСГП імені Грушевського від 02.12.2007 року, якого, як встановлено в ході судового розгляду, не існує.  

                 Відповідач-позивач ОСОБА_8, представник третьої особи -  приватної агрофірми імені Грушевського та третя особа – ОСОБА_6 в судове засідання не з"явилися.

Представник відповідача-позивача ОСОБА_4   в судовому засіданні подала заяву про залишення без розгляду цивільного позову  відповідача-позивача ОСОБА_8 в частині  вимоги про визнання права власності за ОСОБА_8 на житло в будинку АДРЕСА_1.  

Згідно п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

На підставі викладеного та, керуючись п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_8 до ОСОБА_1 та Торчиновицької сільської ради, третя особа на стороні відповідача – приватна агрофірма імені Грушевського про визнання незаконним рішення Торчиновицької сільради про оформлення права власності, скасування свідоцтва про право  власності на нежитлову будівлю АДРЕСА_1 та визнання права власності на дану будівлю в частині позовної вимоги про визнання права власності за ОСОБА_8 на житло в будинку АДРЕСА_1  залишити без розгляду.

Роз'яснити позивачу її право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення  вимоги позову без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Старосамбірський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п"яти днів з дня  її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п"яти днів з дня отримання копії ухвали.  

                  Суддя                                            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація