Судове рішення #13009583

Справа № 2а-2494/10/0770

рядок статзвітності № 6.6.4

код - 10

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

про закриття провадження у справі

08 вересня 2010 року                                                                                                    м.Ужгород

          Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого –судді Луцович М.М.,

при секретарі судового засідання –Боднар Т.А.,

з участю представника позивача Майор І.В.

відповідач –не з’явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Закарпатського  окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовною заявою ДПІ у Виноградівському районі Закарпатської області до фізичної особи –підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по єдиному податку, –          

в с т а н о в и в:          

Державна податкова інспекція у Виноградівському районі Закарпатської області звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до фізичної особи –підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по єдиному податку в сумі 505,80 грн.

08 вересня 2010 року в судовому засіданні представником позивача Майор І.В. подано до суду клопотання, відповідно до якого позивач просить закрити провадження у даній адміністративній справі, у зв’язку з відсутністю предмету спору, оскільки відповідачем самостійно сплачено суму боргу, а тому позивач відмовляється від адміністративного позову.

В судовому засіданні представник позивача Майор І.В. пояснив, що відповідачем було сплачено суму у розмірі 700 грн., частина з якої, а саме 505,80 грн. зарахована саме на погашення заборгованості відповідача по сплаті єдиного податку, що і було предметом позову у даній адміністративній справі, клопотання підтримав та просив закрити провадження у даній адміністративній справі у зв’язку з відсутністю предмету спору.

Як вбачається із поданого позивачем клопотання, заявлену до стягнення суму по єдиному податку відповідачем сплачено.

За змістом статей 112 та 136 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову повністю або частково протягом всього часу судового розгляду.

Відповідно до статті 157 частини 1 пункту 2 КАС України суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

За таких обставин, суд вважає за можливе прийняти  відмову позивача від позову.

          На підставі наведеного та керуючись статтями 112, 136, 157, 165 КАС України, суд –

у х в а л и в:

Прийняти відмову позивача від адміністративного позову.

Закрити провадження у справі за позовною заявою ДПІ у Виноградівському районі Закарпатської області до фізичної особи –підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по єдиному податку в сумі 505,80 грн.

Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається через Закарпатський окружний адміністративний суд з  одночасним надсиланням її копії до суду апеляційної інстанції. Якщо суб’єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених статтею 167 частиною 4 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п’ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п’ятиденного строку з моменту отримання суб’єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.


Суддя                                                                                                                   Луцович М.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація