Справа № 3-639
2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 жовтня 2010 року м. Тлумач
Суддя Тлумацького районного суду Івано-Франківської Бондаренко Г.Ю. розглянувши матеріали справи, які надійшли від Тлумацького РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя АДРЕСА_1, українця, одруженого, працює електриком у ПП ІнтерЕнергоІнвес», гр. України за ст. 164 ч.1 Кодексу про адміністративні правопорушення України, -
в с т а н о в и л а:
20.07.2010 року біля 19 год. 20 хв. в м.Івано-Франківську, ОСОБА_1 не будучи зареєстрованим приватним підприємцем та без державної реєстрації (ліцензії), надавав послуги з перевезення пасажирів, а саме: здійснював на замовлення перевезення пасажирів автомобілем марки «ВАЗ-111730» д.н.з. НОМЕР_1 в режимі таксі, обладнаним розпізнавальними ліхтарями «ЛІДЕР-ТАКСІ», чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 164 ч.1 КУпАП.
При розгляді справи ОСОБА_1 винним себе визнав та ствердив дійсно вищезазначене
Розкаюється у вчиненому.
Крім визнання своєї вини самим правопорушником, вина його у вчиненому правопорушенні доведена матеріалами справи, зокрема: протоколом про адміністративне правопорушення серії ІВ № 0072024 від 29.09.2010 року, актом перевірки № 180277 від 20.07.2010 року та письмовим поясненням правопорушника.
Вислухавши пояснення правопорушника та перевіривши матеріали справи, вважаю, що вина ОСОБА_1 вчиненому правопорушенні доведена повністю, а тому із врахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника до нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
На підставі ст.164 ч.1 КУпАП та керуючись ст.ст.283, 284, 294 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.164 ч.1 КУпАП накласти на нього адміністративне стягнення – 340 ( триста сорок ) грн. штрафу в дохід держави.
На постанову може бути подана апеляційна скарга чи внесено протест прокурора до Апеляційоного суду Івано-Франківської області на протязі 10 днів з дня винесення постанови через Тлумацький районний суд.
Суддя: підпис
З оригіналом згідно :
Суддя Тлумацького
районного суду : Г.Ю.Бондаренко