Судове рішення #13045214

Справа № 3- 1398\2010 р.

П О С Т А Н О В А

Іменем   України

2 грудня 2010 р                                                                          м. Миронівка

Суддя Миронівського районного суду Київської області   Рудик Ю.В. розглянувши адміністративну справу, що надійшла від начальника відділення ДАІ з обслуговування Миронівського району при УДАІ ГУ МВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя  АДРЕСА_1,  не працюючого

за ст.130 ч.1 КУпАП

в с т а н о в и в :

14 листопада 2010 р в 07-05 годин в ОСОБА_1 керував автомобілем  ВАЗ 2101 д. н. НОМЕР_1  з явними ознаками алкогольного сп‘яніння і був затриманий працівниками ДПС Кагарлицького взводу ДПС на 104 км автодороги Київ - Знамянка .

Обставини вчиненого правопорушення  ОСОБА_1. визнав і в прпотоколіо про адміністративне правопорушення власноручно зазначив, що   пив вино, керував автомобілем який був зупинений інспектором ДПС. Йому було запропоновано проїхати в лікарню для обстеження проте він відмовився

Крім визнання своєї вини винність ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АІ1 № 136798  Даний протокол складений відповідно до вимог ст.256 КУпАП і сумнівів в його недостовірності не викликає.

Аналізуючи досліджені при розгляді адміністративної справи докази вважаю, що ОСОБА_1 керував автомобілем в стані алкогольного сп‘яніння , а тому вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст.130 ч. 1 КУпАП.

ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності, винним себе у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю і в скоєному розкаюється.

З урахуванням зазначених обставин вважаю за доцільне призначити йому покарання в межах санкції статті у вигляді позбавлення права керувати транспортними засобами.

На підставі ст.130 ч.1 КУпАП

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 КУ п АП і призначити покарання  позбавлення права керувати транспортними засобами строком на один рік.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області протягом  десяти днів  через Миронівський  районний суд.

Суддя:                   РЗудик Ю.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація