Судове рішення #13046922

  Cправа № 2-н-371-1/10  

УХВАЛА  

 04 січня 2011 року Печерський районний суд м. Києва  в складі головуючого судді мельника А.В. при секретарі Нечаєвій Ю.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві  заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,

  встановив:  

 25.11.2010 року Печерським районним судом міста Києва видано судовий наказ про  стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь Державного підприємства "Еко" заборгованості за утримання житла та надані житлово-комунальні послуги в розмірі 3 890 гривень 02 копійки  та суми судових витрат в розмірі 55 (п'ятдесят п'ять) гривень 50 копійок.

13.12.2010 року  ОСОБА_1 подав до суду заяву про скасування зазначеного судового наказу, оскільки заперечує проти вимог стягувача та зазначає, що  він , а також ОСОБА_2 та ОСОБА_3  тривалий час були відсутні у квартирі та не користуались послугами, що надає ДП «Еко». Оскільки він неодноразово звертався до ДП «Еко» з заявами про врахування цієї обставини при нарахування плати за послуги ДП «Еко», але зазначені обставини не були враховані, просить скасувати судовий наказ.

Відповідно до ч.1 ст. 105 ЦПК України, боржник в разі заперечення проти вимог стягувача має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу подати заяву про його скасування.

Під час розгляду заяви ОСОБА_1 підтримав заяву з викладених в ній підстав.

Представник ДП «Еко» проти задоволення заяви заперечував.

Враховуючи, що обставини про які зазначає заявник та докази на які він посилається,  обґрунтовуючи зазначені обставини, не були враховані судом при видачі судового наказу, а також ту обставину, що заява про скасування судового наказу подана боржником в установлений строк, прихожу до висновку, що заяву слід задовольнити, а виданий судовий наказ скасувати.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 104-105-1 ЦПК України,

  ухвалив:  

 Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу – задовольнити.

Скасувати судовий наказ, виданий Печерським районним судом міста 25.11.2010 року, про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь Державного підприємства "Еко" заборгованості за утримання житла та надані житлово-комунальні послуги в розмірі 3 890 гривень 02 копійки  та суми судових витрат в розмірі 55 (п'ятдесят п'ять) гривень 50 копійок.

Одночасно, роз’яснити Державному підприємству "Еко" що заявлені ним вимоги можуть бути розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред’явлення позову.

Ухвала оскарженню не підлягає.

  Суддя       

       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація