П Е Ч Е Р С Ь К И Й Р А Й О Н Н И Й С У Д М. К И Є В А
Справа 6-181/10
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
5 січня 2011 року Печерський районний суд міста Києва
у складі: головуючого-судді Батрин О.В.,
при секретарі Фонарюк Н.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві заяву КС «Сімейна позика» про виправлення помилки у виконавчому листі, виданому на підставі ухвалі Печерського районного суду м. Києва від 1 березня 2010 року у справі за заявою Кредитної спілки «Сімейна позика» про видачу виконавчого листа у справі за позовом Кредитної спілки «Сімейна позика» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 1 березня 2010 року задоволено заяву Кредитної спілки «Сімейна позика» про видачу виконавчого листа у справі за позовом Кредитної спілки «Сімейна позика» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
24 грудня 2010 року до суду надійшла заява від КС «Сімейна позика» про виправлення описки у виконавчому листі, виданому на підставі вищезазначеної ухвали суду, посилаючись на те, що у виконавчому листі неправильно зазначені прізвище, ім’я та по батькові відповідача ОСОБА_1 замість ОСОБА_1.
До судового засідання сторони не з’явилися по невідомим суду причинам, хоча про час та місце розгляду заяви були повідомлені належним чином.
Тому, суд на підставі ч. 3 ст. 369 ЦПК України розглянув дану заяву у їх відсутність.
Відповідно до ч. 2 ст. 369 ЦПК України, суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження» у виконавчому документі повинні бути зазначені найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові за його наявності для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника за його наявності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника за його наявності (для фізичних осіб - платників податків), а також інші відомості, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню.
Таким чином, враховуючи, що у виконавчому листі, виданому 10 березня 2010 року помилково зазначено прізвище, ім’я та по батькові відповідача ОСОБА_1 замість ОСОБА_1, що унеможливлює виконання рішення суду, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження», ст. ст. 210, 293, 368, 369 ЦПК України суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву КС «Сімейна позика» про виправлення помилки у виконавчому листі, виданому на підставі ухвалі Печерського районного суду м. Києва від 1 березня 2010 року у справі за заявою Кредитної спілки «Сімейна позика» про видачу виконавчого листа у справі за позовом Кредитної спілки «Сімейна позика» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором – задовольнити.
Внести виправлення у виконавчий лист від 10 березня 2010 року, зазначивши правильно прізвище, ім’я та по батькові відповідача ОСОБА_1 замість ОСОБА_1.
Ухвала суду може бути оскаржена через Печерський районний суд м. Києва до Апеляційного суду м. Києва шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня отримання її копії.
Суддя