Судове рішення #13086819

Справа № 1-193/2010

В И Р О К

І М ЕНЕМ           У К Р А Ї Н И

24   грудня 2010 року                               Добровеличківський районний суд, Кіровоградської області, в складі :

Головуючого судді                     Кучеренко О.П.

при секретарі                         Ісуповій В.В.

за участю прокурора                            Буреги І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Добровеличківка кримінальну справу по обвинуваченню

    ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженець             АДРЕСА_1,  житель АДРЕСА_2,         українець, громадянин України, не працюючий, не одружений, освіта середня,  раніше судимий:

•   07.04.2008 року Добровеличківським  райсудом по ст.164 ч 1 КК України на 1 рік обмеження волі, ст.75 КК України з іспитовим строком 2 роки,

•   02.10.2008 року  Добровеличківським районним судом по ст.309 ч 1, 71 КК України до 1 року 1 місяця позбавлення волі , звільнився 02.11.2009року по відбуттю     покарання,

•   28.04.2010 року  Добровеличківським районним судом по ст.395КК України до двох місяців  арешту , звільнився 26.06.2010року по відбуттю     покарання

    в скоєнні злочину, передбаченого   ст.395 КК України,-

                                                В С Т А Н О В И В :

    Підсудний  порушив  правила  адміністративного  нагляду, а саме  не прибув без поважних причин у визначений  строк до обраного  місця  проживання та в встановлений  законом термін не став на облік та не зареєструвався в Добровеличківському РВ УМВС України в Кіровоградській області при наступних обставинах:    

    02.11.2009 року згідно постанови Миколаївського районного суду Львівської області ОСОБА_1 встановлено адміністративний нагляд строком на 1 рік та встановлено слідуючі обмеження:

1.   1.     Заборонено виходити з будинку з 22.00 год до 06.00 год

2.   2.     Заборонено знаходитись в місцях громадського харчування, де продаються спиртні напої на розлив.

3.   3.     Заборонити виїзд в особистих справах за межі району без дозволу ОВС.

4.   4.     Періодично реєструватися в міліції.

При цьому в день звільнення з Держівської ВК-110, 02.11.2009року ОСОБА_1 було оголошено, що він  зобов”язаний  не пізніше 05.11.2009року  прибути і зареєструватись в  Добровеличківському РВ УМВС України в Кіровоградській області, так як ним  було обране  постійне  місце проживання в АДРЕСА_2. Крім цього  ОСОБА_1 Був попереджений про кримінальну  відповідальність за порушення  правил  адміністративного  нагляду та несвоєчасне  прибуття до обраного  місця проживання та реєстрації в ОВС. Однак ОСОБА_1 без поважних на те причин, не з”явився у визначений триденний термін для реєстрації до Добровеличківського РВ УМВС України в Кіровоградській області, чим умисно  порушив  правила  адміністративного  нагляду.

    Підсудний  вину свою в інкримінованому йому злочині визнав повністю і пояснив суду, що він дійсно знав, що відносно нього встановлено адміністративний нагляд, проте до нього  позвонила мати , що заболів батько і він поїхав до нього в Одеську область, не повідомивши  працівників міліції.

    Дослідивши зібрані по справі докази в порядку, передбаченому  ч.3 ст. 299 КПК України  суд за  згодою  усіх  учасників  процесу  не  досліджував  повністю  матеріали  кримінальної  справи ,  оскільки  фактично   обставини  справи  ніким  з  учасників  процесу  не  оспорюються ,  прийшов до висновку, що вина  підсуднього  в скоєнні  злочину доведена повністю, його дії правильно  кваліфікуються за  ст. 395 КК України,  оскільки  він не прибув без поважних  причин у визначений  строк до обраного  місця  проживання та в встановлений  законом  термін не став на облік та не зареєструвався в     Добровеличківському РВ УМВС України в Кіровоградській області .

     При призначенні підсудному покарання суд враховує характер і ступінь суспільної небезпечності вчиненого злочину, склад злочину невеликої тяжкості, особу підсудного, який характеризується негативно, обставини справи, що пом”якшують покарання - щире каяття,  сімейний та матеріальний стан, стан здоров”я; обставини, що обтяжують покарання рецедив злочинів.  

    З огляду на вказане, суд вважає, що підсудному необхідно вибрати покарання у вигляді арешту.

    Судових  витрат та  речових  доказів не має. Цивільний позов  не заявлено.

    На основі викладеного, керуючись ст.ст.323,324 КПК України, суд,-

З А С У Д И В :

            Визнати винним   та  призначити  покарання:

      ОСОБА_1  по   ст. 395 КК України один  місяць  арешту.

В силу ст. 70 ч.4КК України   ОСОБА_1 у   за сукупністю  злочинів  шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим по вироку    Добровеличківського районного суду від   28.04.2010  року  за ст. 395  КК України, засудженого до двох місяців  арешту , остаточно призначити покарання  у вигляді двох місяців  арешту  та звільнити від покарання в зв”язку з його   відбуттям.

    Запобіжний захід залишити  підписку про невиїзд до вступу вироку в законну силу.

    Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду в  Кіровоградській області  на протязі п”ятнадцяти діб з моменту його проголошення, шляхом подачі апеляції (апеляційного подання) через Добровеличківський районний суд Кіровоградської області, для  засудженого з  часу  вручення копії  вироку.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація