Судове рішення #13108674

                                    Справа №3-36-11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 січня 2011 року суддя Горохівського районного суду Волинської області Черняк В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Горохівського РВ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, не працюючого, за скоєння ним правопорушення передбаченого ст. 185 КпАП України, –

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 07 січня 2011 року, о 23 годині 30 хвилин, в селі Мирне та в селі Скобелка Горохівського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив злісну непокору працівникам міліції, виражався в їхню адресу нецензурними словами, на зауваження припинити свої неправомірні дії не реагував, тобто вчинив правопорушення, передбачене ст. 185 КпАП України.

В суді ОСОБА_1 вину свою у вчиненому правопорушенні визнав повністю, пояснив, що більше такого скоювати не буде.

Вина ОСОБА_1 стверджується матеріалами справи, а саме: рапортами працівників міліції Степанюка О.І., Суліма А.В., Кацавальського Б.М. та Маковського В.О., висновком медичного огляду від 08 січня 2011 року.

Враховуючи особу правопорушника, характер та суспільну небезпеку скоєного ним правопорушення, те, що за місцем  проживання характеризується позитивно, вважаю, що на нього слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст. ст. 283, 284 КпАП України, –

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1  в правопорушенні, передбаченому ст. 185 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 200 (двісті) гривень.

Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Волинської області через Горохівський районний суд Волинської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя: /підпис/

Згідно з оригіналом:

Суддя Горохівського районного суду             В.В.Черняк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація