Судове рішення #13113723

                                Справа № 2-1326\2010

                                   

РІШЕННЯ

(ЗАОЧНЕ)

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 березня 2010  року    Вишгородський районний суд Київської області в складі:

Головуючого - судді                             Заріцького С.М.

при секретарі                            Смілянець І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді цивільну  справу за позовною заявою ЗАТ «А.Е.С, Київобленерго» Вишгородський районний підрозділ до ОСОБА_1, про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

    Позивач у січня 2010  року звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за користування електричною енергією.

Свої вимоги позивач обґрунтовував тим, що при проведенні перевірки виконання побутовими споживачами «Правил користування електричною енергією для населення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 1357 від 26.07.1999 року, встановлено, що ОСОБА_1, який проживає  в АДРЕСА_1 житловий будинок без номера  порушив вимоги п. 48 Правил, а саме: самовільне підключення поза засобами обліку, електроенергія, що споживається електролічильником не обраховується, чим завдав збитків в розмірі 2503,37 грн.

    Просить на підставі ст. 1166 ЦК України стягнути з відповідача заборгованість в розмірі 2503,37 грн., судові витрати в розмірі 51,00 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120,00 грн.

    В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав.

    Відповідач у судове засідання повторно не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, відомостей про причину неявки в судове засідання до суду не надходило.

    З підстав, передбачених ст. 169 ЦПК України, суд вважає за можливе розглянути справу у відсутність відповідача.

    Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши письмові докази по справі, суд приходить до висновку, що позовна заява підлягає задоволенню з таких підстав.

Судом встановлено, при проведенні перевірки виконання побутовими споживачами «Правил користування електричною енергією для населення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 1357 від 26.07.1999 року, встановлено, що ОСОБА_1, який проживає  в АДРЕСА_1 житловий будинок без номера  порушив вимоги п. 48 Правил, а саме: самовільне підключення поза засобами обліку, електроенергія, що споживається електролічильником не обраховується, чим завдав збитків в розмірі 2503,37 грн.

    Зазначені обставини підтверджуються актом перевірки № 206022 від 15.08.2008 року та актом перевірки № 205985 від 16.05.2008 року.

За таких обставин, суд приходить до висновку, що позовні вимоги про відшкодування заборгованості обґрунтовані і підлягають задоволенню в повному обсязі.

    Згідно ст. 1166 ЦК України, майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистими немайновими правам фізичної або юридичної особи,  а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

             Відповідно до ст. 224 ЦК України, у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки або якщо зазначені ним причини визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підстави наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

    Керуючись ст. 1166 ЦК України на підставі ст. ст. 60, 213, 215,224  ЦПК України, суд, ?

ВИРІШИВ:

    Позов – задовольнити.

    Стягнути з ОСОБА_1  на користь ЗАТ «А.Е.С.Київобленерго»  суму заборгованості в розмірі 2503,37 грн., державне мито в розмірі 51,00 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 120,00 грн., всього до стягнення – 2674,37 грн.

Заяву  про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Суддя:                                                          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація