Справа № 3-1394/2010р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 грудня 2010 року суддя Полтавського районного суду Полтавської області Стрюк Л.І. розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ Полтавського району про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Нижні Млини, Полтавського району, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, не працюючого, ідентифікаційний номер не відомий, відомості про притягнення протягом року до адміністративної відповідальності відсутні, інші відомості суду не відомі
за ч.1 ст. 130 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, 22.10.2010 року близько 13-55 годин в селі В.Рудка, Диканського району, Полтавської області по вул. Миру керував мопедом «Верховина» з явними ознаками алкогольного сп’яніння ( сильний запах алкоголю з ротової порожнини, нечітка мова), від проходження медичного огляду відмовився в присутності двох свідків.
Своїми діями ОСОБА_1 порушив п.2.9.,2.5 ПДР України та скоїв адміністративне правопорушення передбачене ст. 130 ч.1 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з»явився з невідомих суду причин, хоча повідомлявся належним чином про час, день та місце судового розгляду, про що в матеріалах справи є свідчення.
Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи в їх сукупності а саме: даними, що містяться в протоколі про адміністративне правопорушення, поясненнями свідків.
Вважаю, що кваліфікація дій ОСОБА_1 за ст. 130 ч.1 КУпАП вірна та він підлягає притягненню до адміністративної відповідальності.
Вирішуючи питання щодо призначення стягнення вважаю за необхідне врахувати конкретні обставини вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність, приходжу до висновку, що необхідним і достатнім буде призначення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 8, 24, ч.1 ст.130, 283-285, 287-290, 294 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550,00 (дві тисячі п»ятсот п»ятдесят) грн. на користь держави.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області через Полтавський районний суд Полтавської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови або опротестована прокурором в цей же строк.
Суддя:
- Номер: 3-1394/2010
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1394/2010
- Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
- Суддя: Стрюк Людмила Іванівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.11.2010
- Дата етапу: 09.12.2010