Справа № 3-1401/2010 р.
П О С Т А Н О В А
13 грудня 2010 року суддя Полтавського районного суду Полтавської області Стрюк Л.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Божківської виправної колонії УДДУПВП у Полтавській області № 16 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, прож.: АДРЕСА_1 не працюючого, ідентифікаційний номер суду невідомий, відомостей про притягнення до адміністративної відповідальності немає,
за ст. 188 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
25.10.2010 р. близько 22-00 годин в БВК УДДУПВП у Полтавській області № 16 під час патрулювання зовнішньої забороненої зони, що охороняється був затриманий громадянин ОСОБА_1 при спробі доставки заборонених предметів шляхом перекиду, при огляді речей було виявлено та вилучено 5 мобільних телефонів «Нокія» - 2 шт. « Сіменс» - 3 шт. б/в, про що працівниками виправної установи було складено відповідний протокол.
Відповідно до ч.4 ст. 59 КВК України, засудженим забороняється доставляти і зберігати на території, де вони проживають, предмети, вироби і речовини, перелік яких визначений нормативно-правовими актами Державного департаменту України з питань виконання покарань. У разі виявлення таких предметів, виробів і речовин у засудженого вони підлягають вилученню і зберіганню, речі, вилучені з обігу, знищуються, гроші, цінності та інші речі за рішенням суду можуть бути передані в доход держави. Про вилучення предметів, виробів і речовин посадовою особою виправного центру складається протокол.
Згідно ч.7 ст. 102 КВК України, Перелік і кількість предметів і речей, які засуджені можуть мати при собі, визначається нормативно-правовими актами Державного департаменту України з питань виконання покарань.
Зберігання засудженими при собі грошей, цінних паперів і речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається. Виявлені в засуджених гроші, цінні папери і речі вилучаються і реалізовуються в порядку, встановленому частиною четвертою статті 59 цього Кодексу.
Згідно Додатку № 9 «Перелік предметів, виробів, і речовин, зберігання яким засудженим заборонено» до «Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань», затверджених наказом Державного дератраменту України з питань виконання покарань від 25.12.2003р. №275, засудженим забороняється зберігати в тому числі і мобільні телефони.
В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився з невідомих суду причин, хоча належним чином та своєчасно був повідомлений про час та місце розгляду справи.
Обставини вчиненого правопорушення та вина ОСОБА_1 підтверджуються його особистими письмовими поясненнями, протоколом про адміністративне правопорушення, особисто підписаного ОСОБА_1 без будь яких зауважень щодо його змісту, актом виявлення та вилучення, складеного в присутності двох свідків.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність,
Керуючись ст. 88, ст.ст. 283-285 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді попередження та конфіскувати 5 мобільних телефонів: «Нокія» - 2 шт., « Сіменс» - 3 шт. б/в, на користь держави.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області через Полтавський районний суд Полтавської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови або опротестована прокурором в цей же строк.
Суддя: