Судове рішення #1311609

                                                                                                      1-111/2007 р.

 

В И Р О К

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

31 жовтня 2007 року. Семенівський районний суд Полтавської області в складі:

головуючого - судді Шудря В.І.

при секретарі - Сінельник С.А.

з участю прокурора - Каменєва В.В.

адвоката - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду  в смт. Семенівка кримінальну справу про обвинувачення:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, уродженця та жителя  с. Товсте Семенівського району Полтавської області , українця, гр. України.  не працюючого,  не одруженого,  освіта середня, в силу ст. 89 КК України вважаєтся несудимим

у скоєнні злочину передбаченого ст.  309 ч.1 КК України

В С Т А Н О В И В:

                ОСОБА_1  незаконно   виготовив та зберігав наркотичний засіб за таких обставин.

                Так,  14.05.2007 року в с. Товсте Семенівського району Полтавської області  в ході огляду житла  гр. ОСОБА_1 працівниками міліції на горищі  та в серванті  будинку  останнього було виявлено  та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб - макову солому,  вагою  19, 98 грам, яку  ОСОБА_1 незаконно виготовив та зберігав для власних потреб.

                 В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину в скоєному визнав повністю, щиро розкаявся. Суду пояснив, що  знайшов на  огороді  рослини маку, які  зірвав, зерна маку  покалав до серванту, а  макову соломку забу спалити і поклав на горищі будинку , що й було знайдено  працівниками міліції 14.05.2007 року в ході перевірки  його будинку в с. Товсте Семенівського району Полтавської області  .

                Відповідно до ст. 299 КПК України, судом не досліджувались докази стосовно фактичних обставин  справи, які ніким не оспорювались.

Враховуючи  послідовностіь та чіткість  показів підсудного ОСОБА_1  вивчивши матеріали кримінальної справи  суд вважає   вину   ОСОБА_1  встановленою  та доказаною.

 Органами досудового слідства дії  ОСОБА_1  за ст. 309 ч.1  КК України, як    незаконне виготовлення та зберігання  наркотичного засобу  без мети збуту -кваліфіковані вірно.

При призначенні підсудному покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного , обставини при яких вчинено злочин та обставини, що пом”якшують чи обтяжують покарання.

Обставиною , що пом”якшує покарання підсудного ОСОБА_1  є  щире каяття .

Обставин ,  що обтяжують покарання  по справі  судом не встановлено.

Підсудний ОСОБА_1  по місцю проживання характеризується  негативно, згідно висновку медичної комісії Семенівської ЦРЛ гр. ОСОБА_1 перебуває на обліку у лікаря-психіатра з діагнозом епілепсія, визнаний здоровим, працездатним. Відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи  скоїв злочин в стані , коли міг усвідомлювати   свої дії та керувати ними в повній мірі(а.с. 46-50). В силу ст. 89 КК України вважається несудимим

   При призначенні підсудному покарання  суд вважає за необхідне призначити  покарання  передбачене ст.  309 ч.1   КК Ураїни у вигляді  позбавлення  волі.

Разом з тим суд враховуючи особу підсудного , обставину, що пом”якшує покарання , вважає за можливе  застосувати  до ОСОБА_1  ст.  75 КК України і звільнити його від відбуття покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку та покласти на останнього  обов”язки передбачені  ст. 76 КК України..

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд

З А С У Д И В:

                Визнати винним  ОСОБА_1в скоєнні злочину передбаченого ст. 309 ч.1  КК України та призначити йому покарання у вигляді 1 ( одного) року  позбавлення волі.

Відповідно до ст. 75 КК України  звільнити засудженого  від відбуття призначеного покарання в випробуванням з встановленням іспитового строку  терміном на 1 ( один) рік.

                Згідно ст. 76 КК України зобов”язати ОСОБА_1 повідомляти органи кримінально виконавчої служби про зміну місця проживання чи роботи та періодично з”являтись в органи кримінально-виконавчої системи для реєстрації.

Міру запобіжного заходу відносно засудженого ОСОБА_1  до вступу вироку в законну силу  залишити попередню - підписка про невиїзд.

Речовий доказ по справі:  мокова соломка,  яка зберігається в  камері схову речових доказів Семенівського РВ УМВС України в Полтавській області ( а.с.  24) - знищити.

Судові витрати по проведенню експертизи  віднести в рахунок держави.

  Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Полтавської області через районний суд  на протязі п”ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

 Головуючий - підпис

ВІРНО

Голова Семенівського районного суду

Полтавської області                                                                                                                        В.О.Любицький

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація