№2н-178/2011
С У Д О В И Й Н А К А З
18 січня 2011 року м. Сімферополь
Суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Уржумова Н.В., розглянув заяву Комунального підприємства Житлово-експлуатаційне об’єднання Желєзнодорожного району м. Сімферополя АР Крим, яке знаходиться за адресою: м. Сімферополь, вул. Дзюбанова, 13 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 заборгованості за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 403,45 грн. за період з 01.10.2009 року по 31.10.2010 року (включно), що склалася по квартирі АДРЕСА_1.
Вимога, що заявлена Комунальним підприємством Житлово-експлуатаційне об’єднання Желєзнодорожного району м. Сімферополя АР Крим передбачена ст. 96 ЦПК України.
Розрахунок боргових зобов’язань боржника перед заявником, доданий до заяви про видачу судового наказу та сумніву не викликає.
У відповідності до ст. 526 ЦК України, зобов’язання має виконуватися належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог – відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
З урахуванням того, що Комунальне підприємство Житлово-експлуатаційне об’єднання Желєзнодорожного району м. Сімферополя АР Крим звільнено від оплати судового збору на підставі рішення Сімферопольської міської ради від 19.05.2010 року № С-57-4 та ухвалою від 17.01.2011 року заявникові було відстрочено оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи , зазначені судові витрати підлягають стягненню з боржника при видачі судового наказу.
Керуючись ст. 526 ЦК України, ст. ст. 96, 99, 102, 103-105 ЦПК України, -
Н А К А З У Ю :
1. Стягнути з ОСОБА_2 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 на користь Комунального підприємства Житлово-експлуатаційне об’єднання Желєзнодорожного району м. Сімферополя АР Крим, яке знаходиться за адресою: м. Сімферополь, вул. Дзюбанова, 13 (ЄГРПОУ 05480542, р/р 26003440265020 в КРФ АКБ «Укрсоцбанк», МФО 324010) заборгованість за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 403 (чотириста три) гривні 45 копійок за період з 01.10.2009 року по 31.10.2010 року (включно), що склалася по квартирі АДРЕСА_1.
2. Стягнути з ОСОБА_2 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 у дохід держави судовий збір в розмірі 25 (двадцять п’ять) гривень 50 копійок, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 (тридцять) гривен 00 копійок.
Суддя Н. Уржумова
Згідно зі ст. 105 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.
Відповідно до ст. 1051 Цивільного процесуального кодексу України, Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 105 цього Кодексу, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви. У разі якщо суд прийшов до висновку про поновлення строку на подання заяви про скасування судового наказу, який набрав законної сили, то в ухвалі про прийняття такої заяви до розгляду суд має вирішити питання про зупинення виконання судового наказу.
Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні.
Згідно зі ст. 106 Цивільного процесуального кодексу України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання. Якщо суд за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу прийняв ухвалу про залишення такої заяви без задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судовий наказ чи змінений судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.