Судове рішення #13152700

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ


 27 грудня 2010 року м. Київ


Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Ткачук О.С.,  розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Зарічного районного суду м. Суми від 6 вересня 2010 року та ухвалу апеляційного суду Сумської області від 4 листопада 2010 року у справі за позовом ОСОБА_2 до публічного акціонерного товариства “ОТП Банк” про визнання кредитного договору частково недійсним та внесення змін до кредитного договору,

в с т а н о в и в:

Рішенням Зарічного районного суду м. Суми від 6 вересня 2010 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Сумської області від                                 4 листопада 2010 року, у задоволенні позову відмовлено.

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 8 грудня 2010 року ОСОБА_2 відмовлено у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до публічного акціонерного товариства “ОТП Банк” про визнання кредитного договору частково недійсним та внесення змін до кредитного договору.

У касаційній скарзі ОСОБА_2 просить скасувати постановлені судові рішення, мотивуючи свою вимогу порушенням судами норм процесуального права й неправильним застосуванням норм матеріального права, та ухвалити нове рішення про задоволення позову.

    У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо є ухвала про відхилення касаційної скарги цієї особи або про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою цієї особи на це саме рішення чи ухвалу.    

    Із матеріалів касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень убачається, що існує ухвала Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Зарічного районного суду м. Суми від 6 вересня 2010 року та ухвалу апеляційного суду Сумської області від 4 листопада 2010 року .  

Керуючись п. 4 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

Відмовити ОСОБА_2 у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до публічного акціонерного товариства “ОТП Банк” про визнання кредитного договору частково недійсним та внесення змін до кредитного договору .

Додані до скарги матеріали повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого

суду України з розгляду

цивільних і кримінальних справ                                 О.С. Ткачук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація