3-3580/10р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 грудня 2010 року Суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області – Ященко М.А., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючої касиром складу магазину, проживаючої в АДРЕСА_1
за ст.155-1 КпАП України,
В С Т А Н О В И В:
03 вересня 2010 року працівниками Кременчуцької ОДПІ складено протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2, згідно якої ним було допущено порушення встановленого порядку проведення розрахунків у складі магазину за адресою вул..Профспілкова, 7, а саме невідповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків суми коштів, яка зазначена в даному звіті РРО (Х-звіті).
Актом №1017/16/03/23/36805055 від 03.09.2010 року повністю підтверджуються факти порушення порядку встановленого порядку проведення розрахунків у складі магазину за адресою вул..Профспілкова, 7, а саме невідповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків суми коштів, яка зазначена в даному звіті РРО (Х-звіті), але адміністративна справа про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності надійшла до суду 03.12.2010 року і згідно ст.38 КУпАП закінчився 3-ох місячний строк з дня вчинення правопорушення протягом якого може бути накладене адміністративне стягнення і це правопорушення не являється триваючим.
Керуючись ст. ст. 8, 38, 155-1 ч.1, 284 КУпАП України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
Провадження по справі про адмінправопорушення відносно ОСОБА_2 за ст.155-1 КУпАП закрити, у зв`язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подачі скарги через Автозаводський районний суд м. Кременчука.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора і підлягає примусовому виконанню після закінчення строку встановленого ч.1 ст.307 КпАП України та може бути пред»явлено до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Суддя: