Судове рішення #13155828

Справа № 2 – 840, 2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

 22 грудня 2010 року Судацький міський суд Автономної Республіки Крим у складі:  

головуючого – судді – Іоненко Т.І., при секретарі – Насоновій М.С.

за участю: позивача – ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Судаку цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -

 В С Т А Н О В И В :

 Позивач ОСОБА_2 звернувся до суду з позовною заявою до відповідача ОСОБА_3, в якій просить розірвати шлюб.

Свої позовні вимоги пояснює тим, що вони одружились 25.02.2006 року, спільне життя не склалося, внаслідок несумісності характерів та різних поглядів на сімейне життя, спільного господарства не ведуть, шлюбні стосунки припинені, подружжя проживає окремо. Відповідач ухиляється від розірвання шлюбу через органи РАЦСу.  

В судовому засіданні позивач ОСОБА_2 просить шлюб розірвати з підстав, викладених у позовній заяві.

У судове засідання відповідач ОСОБА_3 не з’явився, письмовою заявою просить розглянути справу в його відсутність, не заперечує проти позову.

Суд, заслухавши позивача, перевіривши матеріали справи, вважає необхідним заявлені вимоги задовольнити.

Згідно ч.1 ст. 110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.

Відповідно до ч.2 ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Згідно свідоцтва про одруження сторони одружились 25.02.2006 року, про що головним управлінням РАЦСу Московської області відділу РАЦСу Чеховського району в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу 2006 року лютого місяця 25 числа зроблено запис  № 95 (а.с.4).

Судом встановлено, що спільне життя подружжя не склалося, внаслідок несумісності характерів та різних поглядів на сімейне життя, втрачено почуття любові та поваги один до одного, подружжя мешкає окремо, спільного господарства не ведуть, шлюбні стосунки припинені, у зв’язку з чим, суд приходить до висновку, що примирення подружжя неможливе, збереження шлюбу суперечить їх інтересам, що має істотне значення.

Позивач ОСОБА_2 бажає залишити своє шлюбне прізвище –  «ОСОБА_2».

Майнового спору немає.

Керуючись ст.10, 60, 209, 212-215 ЦПК України, ч.1 ст.110, ч.2 ст.112 Сімейного кодексу України, суд, -

 В И Р І Ш И В:

 Шлюб, зареєстрований 25 лютого 2006 року головним управлінням РАЦСу Московської області відділу РАЦСу Чеховського району запис № 95 між ОСОБА_3, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Ленгер Толебійського району Шимкентської області та ОСОБА_2, яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_2 в м. Судак Автономної Республіки Крим – розірвати.

ОСОБА_2 за її бажанням залишити шлюбне прізвище «ОСОБА_2».

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим протягом десяти днів з дня його проголошення.   Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.  

                     

 Головуючий – суддя – /підпис/                                            Т.І. Іоненко

 З оригіналом згідно.

Суддя Судацького  

міського суду АР Крим Т.І. Іоненко

 Рішення набрало законної сили______________________

 Суддя Судацького  

міського суду АР Крим Т.І. Іоненко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація