Судове рішення #1316483
справа № 2-65\2007

справа № 2-65\2007

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(заочне)

27 березня  2007     року                                                                                    м. Гребінка.

Гребінківський районний суд Полтавської області у складі головуючого судді Сінгур

В.О. при секретарі Дмитренко В.П. розглянувши у відкритому судовому засіданні

цивільну   справу   за  позовом       ОСОБА_1 до   ОСОБА_2 про стягнення аліментів , -

ВСТАНОВИВ:

В січні 2007 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей - ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2. Відповідач не виконує своїх батьківських обов'язків, не надає матеріальної допомоги на утримання та виховання дітей. У зв'язку з цим позивач просить стягнути на її користь щомісячно по 400 грн з усіх видів заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму на утримання та виховання дитини.

В судовому зсіданні позивач ОСОБА_1   свої позовні вимоги підтримала.

Відповідач проти позову не заперечував, згодний сплачувати аліменти на дітей. Матеріалами справи встановлено, що сторони спільно не проживають. Відповідач виїхав до села Пісочин Харківського району Харківської області.В шлюбі у них народились діти: - ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 - про що в книзі записів актів цивільного стану зроблено запис за № 10 та № 3 ( а. с 6 -7) Діти знаходяться на утриманні позивача, що підтверджується довідкою виданою виконкомом Майорщинської сільської ради ( а.с. 8) Згідно довідки № 561 від 09.01.2007 року виданої Гребінківським управлінням праці та соціального захисту населення позивач ніякої державної допомоги на дітей не отримує. ( а.с. 10) Діти перебувають на „Д" обліку у дитячій консультації Гребінківської ЦРЛ. ( а.с. 11,12)

Згідно ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Відповідно до ч.З ст.181 Сімейного Кодексу України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі. За таких обставин, враховуючи матеріальне становище позивача, відповідача позовні вимоги ОСОБА_1   необхідно задовольнити.

Виходячи з наведеного, керуючись ст. 180, 181,182, 183, 184, 191 Сімейного Кодексу України ст.ст. 10,57-60,130,174, 215-218, 367   ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

 

Позов ОСОБА_1 задовольнити. Стягнути з ОСОБА_2 1975 року народження проживаючого АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 1972 р.н, проживаючої АДРЕСА_2 на утримання неповнолітніх дітей - ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 400 грн. з усіх видів заробітку., починаючи з 19 січня   2007 року.

Стягнути на користь держави державне мито з ОСОБА_2 в розмірі 51 грн.

В частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць рішення підлягає негайному виконанню.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Полтавської області через Гребінківський районний суд .Заява про апеляційне оскарження рішення подається впродовж 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається впродовж 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація