Судове рішення #1316497
ВИРОК

ВИРОК

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

Справа 1-25\07

27 березня  2007  року                                                             м. Гребінка

Гребінківський районний суд Полтавської області у складі:

Головуючого судді Сінгур В.О. При секретарі Дмитренко В.П., За участю прокурора Юрченка С.Л.

розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця м. Артемівськ Донецької області, мешканця АДРЕСА_1, росіянина, громадянина України, освіта середня-спеціальна, розлученого, не працюючого, в силу ст.89 КК не судимого, у скоєнні

злочину передбаченого ч.2 ст. 263 КК України

ВСТАНОВИВ:

Підсудній ОСОБА_1 скоїв злочин проти охоронюваних кримінальним законом суспільних відносин проти громадської безпеки за таких обставин:

13 січня 2007 року близько 10 години 30 хвилин підсудній проходячи через парк по вулиці Жовтневій, 13 в м. Гребінка, поруч з будинком культури під лавочкою знайшов „нунчаку" та залишив їх у себе. Після чого він пішов до кафе „Берізка", де був затриманий працівниками міліції та у нього вилучили „нунчаку".

Згідно висновку судово-криміналістичної експертизи № 5 від 17.01.2007 року „нунчаку являються холодною багатоцільовою зброєю.

Допитаний в судовому засіданні підсудній вину визнав повністю та пояснив, що 13 січня 2007 року близько 10 години ЗО хвилин, проходячи через парк він знайшов дві дерев"яні палиці чорного кольору, які були перев"язані між собою мотузкою. Оглядаючи даний предмет він згадав, що при перегляді художніх фільмів актори використовували такий предмет під час рукопашного бою. По дорозі він зайшов у кафе випити горілки. Коли розраховувався з продавцем за горілку у нього з поли куртки випали „нунчаку" і він поклав їх на стіл, за який потім сів і сам. Споживаючи горілку він переклав „нунчаку" собі за пасок штанів та почав курити цигарку. В цей момент зайшов працівник міліції і про щось почав говорити з продавцем, а потім звернув увагу на нього, оскільки він палив цигарку та зробив йому зауваження підійшовши до нього. Коли він підійшов до нього то помітив „нунчаку" і зробив телефонний дзвінок. Після його телефонного дзвінка приїхали працівники міліції, які запросили понятих та в їх присутності вилучили "Нунчаку".

 

Відповідно до правил ст.299 КПК України, суд вважає недоцільним досліджувати фактичні обставини справи, оскільки вони ніким не оспорюються, і вважає їх такими, що повністю і об'єктивно доводять вину у вчиненому злочині.

Проаналізувавши вищенаведені докази в їх сукупності, суд приходить до висновку про те, що первинні визнавальні показання підсудного ОСОБА_1 узгоджуються з усією сукупністю доказів по справі.

Суд в оцінивши в сукупності наведені докази приходить до висновку, що органами досудового слідства дії підсудного ОСОБА_1 вірно кваліфіковано за ч.2 ст.263 КК України.

При призначенні покарання суд враховує ступінь тяжкості вчинених злочинів, особу підсудного, те, що підсудній вчинив злочин середньої тяжкості, дані про особу підсудного, який характеризується умовно задовільно, та обставин справи, що пом'якшують та обтяжують покарання.

Обставини, що пом'якшують покарання суд вважає щире каяття.

Обставин, які обтяжують покарання, суд не виявив.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 323-324 КПК України, суд

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст. 263 КК України, призначивши покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки.

На підставі ст.75 КК України звільнити від відбуття покарання встановивши випробувальний термін 1 рік.

У відповідності до ст. 76 КК України зобов'язати ОСОБА_1 періодично з'являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

Запобіжний захід щодо ОСОБА_1   до вступу вироку в законну силу залишити підписку про невиїзд.

Речовий доказ по справі, який знаходяться на зберіганні у кімнаті зберігання речових доказів Гребінківському РВ УМВС України у Полтавській області - „нунчаку" - знищити.

Судові витрати в сумі 117 грн.68 коп. по справі за проведення експертизи відповідно до ст. 15 Закону України фінансуються за рахунок державного бюджету.

Запобіжний захід до набрання вироком законної залишити попередній - підписку про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Полтавської області через Гребінківський районний суд Полтавської області впродовж 15 діб з моменту його проголошення, підсудному з моменту вручення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація