Судове рішення #13176582

Справа № 2-1592/2009рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

24 квітня 2009 року Подільський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді САЧЕНКО О.О.

при секретарі ГАЛКІНІ Є.В.

розглянувши в судовому засіданні в приміщенні Подільського районного суду м. Києва цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд

ВСТАНОВИВ:

Сторони перебувають у шлюбі з 21.06.2002 року зареєстрованому у відділі реєстрації актів громадянського стану Подільського районного управління юстиції в м. Києві, актовий запис №359. Від шлюбу мають неповнолітню дитину сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1.

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що з відповідачкою спільне життя не склалося, між ними виникають постійні непорозуміння і сварки. Шлюбні відносини припинені з березня 2008 року, спільне господарство між ними не ведеться з того ж часу, погляди на життя є різними, подальше спільне проживання та збереження шлюбу є неможливим. Спору про поділ майна між ними немає.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги про розірвання шлюбу підтримав, просив їх задовольнити вважає, що збереження сім'ї та примирення вже неможливе, оскільки сім'я розпалася остаточно. На примирення не погоджується, категорично наполягає на розлученні.

В судовому засіданні представники відповідачки ОСОБА_4, уповноважена за довіреністю сер. ВКС № 843985 від 23.04.2008 року, та ОСОБА_5, уповноважена за довіреністю сер. ВМА № 869194 від 01.04.2009 року, проти позову заперечували та пояснили, що ОСОБА_6 та ОСОБА_2 проживали у шлюбі понад 6 років, за весь час перебування їх у шлюбі відносини завжди були нормальними, що підтверджується тією обставиною, що після досить тривалого спільного життя в подружжя в 2007 році народилась дитина. Дійсною причиною звернення позивача до суду є те, що він останнім часом став активним членом релігійної секти зі східним нахилом. Під впливом контактів з членами секти він змінив ставлення до сім'ї, вигнав відповідачку з малолітньою дитиною з належної йому на праві власності квартири. Просили у задоволенні позову відмовити.

Вислухавши учасників судового процесу, дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступні обставини справи.

Сторони перебувають в шлюбі з 21 червня 2002 року зареєстрованому у відділі реєстрації актів громадянського стану Подільського районного управління юстиції у м. Києві про що зроблено відповідний актовий запис № 359. (а.с.5)

Від шлюбу мають неповнолітню дитину, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.6)

Сторони не підтримують шлюбних відносин та не ведуть спільного господарства з березня 2008 року.

Позивач наполягає на розірванні шлюбу, категорично не погоджується на примирення.

Представники відповідачки заперечують проти позову, просять шлюб не розривати.

Оскільки судом встановлений факт, що між сторонами склалися ненормальні взаємовідносини, спільне життя у них не склалося, шлюбні відносини припинені з березня 2008 року, дає суду підстави вважати, що шлюб існує лише формально, а сім'я сторін розпалася остаточно і збереження сім'ї та примирення не можливе, позивач наполягає на розірванні шлюбу, а представники відповідачки заперечують проти розірвання шлюбу, то шлюб необхідно розірвати.

Керуючись ст.ст. 130, 174 ЦПК України на підставі ст. 110, 111, 112 СК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстрований 21 червня 2002 року у Відділі реєстрації актів громадянського стану Подільського районного управління юстиції у м. Києві, про що зроблено відповідний а.з. № 359 - розірвати.

При оформленні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГСу стягнути з ОСОБА_1 державне мито у розмірі 17 гривен на користь держави, а ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.

На рішення може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, через Подільський районний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація