Судове рішення #13185288

Справа № 1-193/2010 р.

ВИРОК

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

31 грудня 2010 року                                            Сквирський районний суд Київської області

в складі: головуючого судді- Клочко В.М.

               при секретарі судових засідань – Сарсенгалієвій Л.В.

               з участю прокурора – Постельги О.А.

   

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сквира Київської області кримінальну справу про обвинувачення :

ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, з базовою середньою освітою, неодруженого, працюючого у приватних осіб по разових угодах,  раніше  судимого  08.11.2006 року Сквирським районним судом Київської області за ст.ст. 185 ч.3, 71 КК України до 4-ох років позбавлення волі, звільнений 10.02.2010 року умовно-достроково,

у вчиненні злочину, що передбачає відповідальність за ч.3 ст. 185 КК України,

ВСТАНОВИВ :

    ОСОБА_2, 06.11.2010 року, близько 10 год. 30 хв., переслідуючи мету крадіжки чужого майна, користуючись тим, що його дії залишаються непоміченими власником та сторонніми особами, шляхом вільного доступу, через незамкнене вікно ванної кімнат, проник до будинку АДРЕСА_2 Київської області, який належить ОСОБА_3, звідки повторно, таємно викрав алюмінієвій бідон, вартістю 225 грн., чим завдав потерпілій матеріальної шкоди на вище вказану суму, після чого з місця події зник, розпорядившись викраденим на власний розсуд.

    У судовому засіданні підсудний ОСОБА_2  свою вину у скоєному злочині визнав повністю, ствердив  суду обставини вчинення злочину, зазначені в обвинуваченні, вказуючи при цьому, що щиро розкаюється та просив сурово не карати.

    Оскільки підсудний ОСОБА_2 вину у вчиненні злочину визнав повністю та погодився на скорочений порядок дослідження доказів по справі, наслідки йому були роз’яснені та зрозумілі, заслухавши думку учасників судового розгляду, судом відповідно до вимог ст. 299 КПК України визнано недоцільним досліджувати докази стосовно встановлених досудовим слідством обставин справи, оскільки ці фактичні обставини справи ніким не оспорюються.

    Дії  підсудного суд кваліфікує за ч.3 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло.

    При призначенні покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання.

ОСОБА_2, раніше судимий, по місцю проживання характеризується позитивно.

Обставин, що обтяжують покарання  підсудного ОСОБА_2  судом не встановлено.

Обставиною, що пом’якшує покарання  підсудного ОСОБА_2 суд визнає щире каяття.

    Беручи до уваги те, що особі яка вчинила злочин, має бути призначене покарання необхідне й достатнє для її виправлення та попередження нових злочинів, одночасно враховуючи вище вказані обставини, з урахуванням особи винного,  суд приходить до висновку, що виправлення ОСОБА_2 можливе без ізоляції від суспільства. Тому суд вважає за можливе застосувати до підсудного ст. 75 КК України і призначити йому покарання за скоєне у вигляді позбавлення волі, від відбування цього покарання останнього звільнити з випробовуванням та іспитовим терміном, з покладанням на нього обов’язків, передбачених ст. 76 КК України.

       

Керуючись ст.ст. 323,324 КПК України, суд,-

ЗАСУДИВ :

    Визнати винними ОСОБА_2  у вчиненні  злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

    Призначити ОСОБА_2 покарання за ч.3 ст.185  КК України  три роки позбавлення волі.

    Згідно ст. 75 КК України ОСОБА_2 від відбування призначеного покарання звільнити, якщо він протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину.

    Відповідно до ст. 76 КК України покласти на ОСОБА_2 обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально – виконавчої системи; повідомляти органи кримінально виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально - виконавчої системи.

Міру запобіжного заходу засудженому ОСОБА_2 до вступу вироку в закону силу залишити підписку про невиїзд.

    На вирок може бути подана апеляція до Апеляційного суду Київської області протягом 15 діб з моменту його проголошення через Сквирський  районний суд Київської області.

Суддя (підпис)

Згідно з оригіналом

Суддя:

Секретар:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація