Судове рішення #13191674

У Х В А Л А

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

13 січня 2011 року                                            м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України Луспеник Д.Д.,

розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення апеляційного суду Львівської області від 28 вересня 2010 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про припинення права на частку у майні, що знаходиться у спільному володінні та користуванні, за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про усунення від права на спадкування за законом, скасування свідоцтва про право на спадкування за законом та визнання права на спадкування,

в с т а н о в и в:

Рішенням Червоноградського міського суду Львівської області від 9 лютого 2010 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено та визнано за ним право власності на нерухоме майно – квартиру АДРЕСА_1 й припинено право власності ОСОБА_2 на ? частку вказаної квартири. Зобов’язано ОСОБА_1 виплатити ОСОБА_2               41 584 грн. 50 коп. вартості її частки в спірній квартирі. Вирішено питання про розподіл судових витрат.

У позові ОСОБА_2 відмовлено.

Рішенням апеляційного суду Львівської області від 28 вересня 2010 року рішення місцевого суду в частині задоволення позовних вимог ОСОБА_1 скасовано, а в решті рішення суду першої інстанції залишено без змін.

У касаційній скарзі ОСОБА_1, посилаючись на порушення судом апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права, просить скасувати його рішення, а рішення суду першої інстанції залишити без змін.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Зі змісту оскаржуваного рішення апеляційного суду й доданих до касаційної скарги матеріалів убачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеного судового рішення.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України у разі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі.

Відсутні й передбачені ст. 338 ЦПК України підстави для обов’язкового скасування судового рішення.

На підставі наведеного та керуючись ст. 325, п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

У відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про припинення права на частку у майні, що знаходиться у спільному володінні та користуванні, за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про усунення від права на спадкування за законом, скасування свідоцтва про право на спадкування за законом та визнання права на спадкування, за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення апеляційного суду Львівської області від 28 вересня                     2010 року відмовити.

Копію ухвали разом з доданими до скарги матеріалами направити заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

      Суддя

Верховного Суду України                               Д.Д. Луспеник

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація