Справа№2-882-2007
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 листопада 2007 року Горохівський районний суд
Волинської області
в складі :
головуючого Чонки В.В.,
при секретарі Сівосі Н.М.,
за участю:
позивача ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Горохові справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання дітей, -
встановив :
Позивачка звернулася з позовом до суду про стягнення з відповідача аліментів на утримання сина , мотивуючи свій позов тим, що 22 серпня 2005 року було розірвано шлюб з відповідачем. Від даного шлюбу народився син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. Після розірвання шлюбу відповідач ніякої матеріальної допомоги на утримання дитини не надає. Позивачці самій важко утримувати сина, так як вона ніде не працює, допомоги по безробіттю не отримує, просить стягувати аліменти щомісячно у твердій грошовій сумі в розмірі 100 гривень до досягнення сином повноліття.
Відповідач про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, причину неявки не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.
Суд заслухавши пояснення позивачки, дослідивши письмові докази по справі та перевіривши їх достовірність, вважає, що позов підставний та підлягає до задоволення.
Згідно копії свідоцтва про розірвання шлюбу стверджується, що сторони по справі розірвали свій шлюб 22 серпня 2005 року, про що зроблено актовий запис № 103 у відділі реєстрації актів цивільного стану Горохівського районного управління юстиції.
Згідно копій свідоцтва про народження, син ОСОБА_3 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 та його батьками є ОСОБА_1 та ОСОБА_2.
Довідкою виданою Горохівською міською радою № 8075 від 4.10.2007 р. підтверджується, що на утриманні ОСОБА_2 перебуває син ОСОБА_3. А також довідкою Горохівського районного центру зайнятості стверджується, що позивачка не перебуває на обліку і не утримує допомоги по безробіттю.
Відповідно до ст. 180 СК України, батьки зобов»язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття та відповідно до ст.184 ч.1 Сімейного кодексу України, якщо платник має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інші обставин, що мають істотне значення, суд може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.
Судом встановлено, що син дійсно перебуває на утриманні позивачки, позивачці важко самій утримувати дитину , відповідач не надає ніякої матеріальної допомоги на утримання сина, відповідач не має постійного місця праці, тому суд стягує аліменти з дня подачі заяви, тобто з 11.10.2007 року в розмірі 100 грн. щомісячно до досягнення сином повноліття.
Керуючись ст.ст. 10,60, 212, 215, 226 ЦПК України
ст.181, 182, 184 Сімейного кодексу України
суд,-
В и р і ш и в :
Позов задовольнити.
Стягувати з ОСОБА_1, жителя АДРЕСА_1, в користь ОСОБА_2, жительки АДРЕСА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 у твердій грошовій сумі в розмірі 100 ( сто ) грн. щомісячно , починаючи з 11.10.2007 року і до його повноліття.
Стягнути з ОСОБА_1 в користь держави 51 (п'ятдесят одну) гривню судового збору.
Стягнути з ОСОБА_1 в користь територіального управління державної судової адміністрації в Волинській області 7 (сім) грн. 50 коп. витрат з інформаційно-технічного забезпечення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 цього Кодексу, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Після набрання рішенням суду законної сили сторони та треті особи із самостійними вимогами, а також їх правонаступники не можуть знову заявляти в суді ту саму позовну вимогу з тих самих підстав, а також оспорювати в іншому процесі встановлені судом факти і правовідносини.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Копія вірна: оригінал знаходиться матеріалах цивільної справи № 2-882-2007.
Головуючий В.В.Чонка
ОСОБА_1
АДРЕСА_1
Горохівський районний суд Волинської області направляє Вам копію заочного рішення для відома.
Додаток на 3-х арк.
Суддя Горохівського
районного суду В.В.Чонка
- Номер: 6/636/112/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-882/2007
- Суд: Чугуївський міський суд Харківської області
- Суддя: Чонка В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.05.2018
- Дата етапу: 04.06.2018