Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #132083002

 номер провадження справи  25/52/15-29/78/16

     

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

      про поновлення провадження у справі   

 16.11.2021                                                                             Справа № 908/4828/15(908/911/20)

 м.Запоріжжя  

Господарський суд Запорізької області у складі судді Кричмаржевського В.А.

розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Полонія" в особі ліквідатора Комаренко Т.О., код в ЄДР-22143875 (69068 м. Запоріжжя вул. Омельченка, 9/33, адреса ліквідатора для листування: 02154 м. Київ, а/с-145)

до відповідача – Товариства з обмеженою відповідальністю "МОТОР СІЧ-ОЙЛ", код в ЄДР-34948214, 69068 м.Запоріжжя вул. Омельченка, 9 кв.33)

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача – Департамент реєстраційних послуг Запорізької міської ради, код в ЄДР-40302133 (69063 м.Запоріжжя вул. Жуковського, 36)    

про визнання договорів купівлі-продажу недійсними, скасування записів про право власності

в межах справи № 908/4828/15

про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Полонія", код в ЄДР-22143875 (69068 м. Запоріжжя вул. Омельченка, 9 кв.33)

Кредитор - Головне управління ДПС у Запорізькій області, код в ЄДР-ВП 44118663 (69107 м.Запоріжжя просп. Соборний, 166)

ліквідатор – арбітражний керуючий Комаренко Т.О.

Установив:

До Господарського суду Запорізької області надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Полонія" (далі-ТОВ "Полонія") в особі ліквідатора Комаренко Т.А. до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "МОТОР СІЧ-ОЙЛ" (далі-ТОВ "МОТОР СІЧ-ОЙЛ") про визнання договорів купівлі-продажу недійсними, якою заявлені наступні вимоги:

1/ Визнати недійсним договір купівлі-продажу від 07.04.2017, укладений між ТОВ "МАСТЕР-V" та ТОВ "МОТОР СІЧ-ОЙЛ", посвідчений приватним нотаріусом Чепковою О.В., реєстровий номер № 740;

2/ Визнати недійсним договір купівлі-продажу від 07.04.2017, укладений між ТОВ "МАСТЕР-V" та ТОВ "МОТОР СІЧ-ОЙЛ", посвідчений приватним нотаріусом Чепковою О.В., реєстровий номер №741;

3/ Скасувати запис про право власності № 19911348 від 07.04.2017 на автозаправочну станцію, адреса: Запорізька область, Оріхівський район, сщ./рада Комишуваська, Запоріжжя-Маріуполь 38 км за ТОВ "МОТОР СІЧ-ОЙЛ";

4/ Скасувати запис про право власності № 19914869 від 11.04.2017 на земельну ділянку, адреса: Запорізька область, Оріхівський район, смт.Комишуваха, вул. Хмельницького Богдана, земельна ділянка б/н за ТОВ "МОТОР СІЧ-ОЙЛ".  

Відповідно до ухвали суду від 27.04.2020 позовну заяву ТОВ "Полонія" до ТОВ "МОТОР СІЧ-ОЙЛ" про визнання договорів купівлі-продажу недійсними, скасування записів про право власності прийнято до розгляду, відкрито провадження в межах справи про банкрутство № 908/4828/15 за правилами загального позовного провадження; залучено Департамент реєстраційних послуг Запорізької міської ради (код в ЄДР-40302133, 69063 м.Запоріжжя вул.Жуковського, 36) до участі у справі, як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача.

Також ухвалою суду від 27.04.2021 зупинено провадження з розгляду позову ТОВ "Полонія" до ТОВ "МОТОР СІЧ-ОЙЛ" про визнання договорів купівлі-продажу недійсними, скасування записів про право власності до поновлення провадження у справі № 908/4828/15 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Полонія".

Ухвалою суду від 12.11.2021 поновлено провадження у справі №908/4828/15 про банкрутство ТОВ "Полонія".

Відповідно до статті 230 ГПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується із стадії, на якій його було зупинено.

Враховую викладене, суд вважає за необхідне поновити провадження з розгляду позову ТОВ "Полонія" до ТОВ "МОТОР СІЧ-ОЙЛ" про визнання договорів купівлі-продажу недійсними, скасування записів про право власності.

Керуючись статтями 3, 12, 20, 176, 230, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, статтями 2, 7 Кодексу України з процедур банкрутства, суд –

Ухвалив:

Поновити провадження у справі № 908/4828/15 (908/911/20) з розгляду позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Полонія" до відповідача – Товариства з обмеженою відповідальністю "МОТОР СІЧ-ОЙЛ" про визнання договорів купівлі-продажу недійсними, скасування записів про право власності.

Призначити підготовче засідання суду на 08 грудня 2021р. о 10-00 год., яке відбудеться у приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: 69001 м. Запоріжжя вул. Гетьманська, 4, корпус-1, зал-300. Електронна адреса господарського суду Запорізької області: inbox@zp.arbitr.gov.ua.

Визнати обов`язковою явку в судове засідання представників позивача, відповідача, третьої особи.

У порядку підготовки справи до розгляду запропонувати сторонам надати суду:

Відповідача – відповідно до статті 165 ГПК України у 15-денний строк з дня отримання даної ухвали суду: відзив на позовну заяву і докази на його обґрунтування (нормативне та документальне обґрунтування своєї правової позиції щодо заявлених позовних вимог); всі наявні документи, що спростовують позицію позивача. Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду направити копію відзиву та доданих до нього документів позивачу, докази направлення/вручення надати суду (додати до відзиву).

Позивача:

- відповідь на відзив (у разі отримання відзивів); правовстановлюючі документи юридичної особи-позивача.

Згідно до ч. 9 статті 165, ч. 2 статті 178 ГПК України в разі ненадання відповідачами відзивів у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи;

Заяви, клопотання і заперечення необхідно подавати в письмовій формі відповідно до статей 169, 170 ГПК України.

Суд наголошує, що копії заяв по суті справи та заяв з процесуальних питань, що подаються до суду, одночасно надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи (докази направлення/вручення цих заяв надаються суду).

З метою отримання процесуальних документів у справі в електронному вигляді запропонувати усім учасникам провадження надати суду відповідну заяву.

Зразок заяви на отримання процесуальних документів по справі в електронному вигляді розміщено на сайті суду в розділі "Громадянам" - вкладка "Зразки заяв", а також на стенді біля канцелярії суду.

Суд звертає увагу учасників справи, що вхід до приміщення суду здійснюється виключно з використанням засобів індивідуального захисту, з обов`язковим вимірюванням температури безконтактним термометром.

Учасникам судового процесу рекомендується будь-які звернення (заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань тощо) подавати:

- засобами поштового зв`язку: 69001 м. Запоріжжя вул. Гетьманська, 4;

- за допомогою електронної пошти: inbox@zp.arbitr.court.gov.ua ;

- за допомогою сервісу "Електронний суд";

- за допомогою сервісів "Електронна форма звернення громадян", "Електронний інформаційний запит на отримання публічної інформації", що розміщені на офіційному веб-сайті суду в розділі "Громадянам".

Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5009; телефони: контакт-центр: (044) 207-35-46.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає  оскарженню окремо від рішення суду.

Копію ухвали надіслати: позивачу, відповідачу, третій особі, кредитору.


Суддя                                                                      В.А. Кричмаржевський





    


    


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація