Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #132097986

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРCОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 вул.Театральна,18, м. Херсон, 73000,

тел./0552/26-47-84, 49-31-78, факс 49-31-78, веб сторінка: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


У Х В А Л А


15 листопада 2021 року               м. Херсон                           Справа № 2/44-10

Господарський суд Херсонської області у складі судді  Немченко Л.М., розглянувши скаргу Приватного акціонерного товариства "Херсонський нафтопереробний завод" на дії Управління забезпечення примусового виконання рішень Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) у справі                    

за позовом:  Компанія "ІНБУД"  у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю, м. Одеса

до:  Закритого акціонерного товариства "Херсонський нафтопереробний завод", м.Херсон

про стягнення 6073655 грн. 79 коп.

без участі представників сторін


в с т а н о в и в:


Рішенням господарського суду Херсонської області від 08.07.2010 р. позовні вимоги Компанії "ІНБУД" у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю задоволено частково, а саме в частині стягнення 4515729,21 основного боргу, 740579,59 інфляційних збитків, 22067,70 державного мита, 204,23 витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, в решті позовних вимог відмовлено.

Після набрання рішенням законної сили 28.09.2010 р. було видано відповідний наказ.

11.11.2021 до суду надійшла скарга від 11.11.2021 Приватного акціонерного товариства "Херсонський нафтопереробний завод" на дії Управління забезпечення примусового виконання рішень Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), згідно з якою скаржник просить суд:

- зобов`язати управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) зняти арешт з всього майна Приватного акціонерного товариства «Херсонський нафтопереробний завод», який накладено на підставі постанови про арешт майна боржника та оголошення заборони його відчуження від 04.10.2010р. у виконавчому провадженні №21669375;

- зобов`язати управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) направити до Територіального сервісного центру №6541 (вул. Миколаївське шосе, 5 км. м. Херсон, 73034) постанову про зняття арешту з всього майна Приватного акціонерного товариства «Херсонський нафтопереробний завод», який накладено на підставі постанови про арешт майна боржника та оголошення заборони його відчуження від 04.10.2010р. у виконавчому провадженні №21669375.

Згідно з ст. 340 ГПК України скарга подається до суду, який розглянув справу як суд першої інстанції. Про подання скарги суд повідомляє відповідний орган державної виконавчої служби, приватного виконавця не пізніше наступного дня після її надходження до суду.

Приписами ч. 1 ст. 342 ГПК України передбачено, що скарга розглядається у десятиденний строк у судовому засіданні за участю стягувача, боржника і державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби чи приватного виконавця, рішення, дія чи бездіяльність яких оскаржуються.

       За таких обставин, зазначена скарга підлягає розгляду в судовому засіданні за участю сторін та органу державної виконавчої служби.

 На підставі викладеного та  керуючись ст.ст. 234, 235, 340-341 ГПК України, суд


п о с т а н о в и в :


1.Прийняти скаргу Приватного акціонерного товариства "Херсонський нафтопереробний завод" на дії Управління забезпечення примусового виконання рішень Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) по справі № 2/44-10 до розгляду.

2.Призначити розгляд скарги по справі № 2/44-10 в судовому засіданні на 01 грудня 2021 року о 12:00, яке відбудеться в приміщенні Господарського суду Херсонської області за адресою: м. Херсон, вул. Театральна, 18, зал судових засідань  № 324 (третій поверх).

3.Явку представників сторін та Управління забезпечення примусового виконання рішень Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) визнати обов`язковою.

4.Зобов`язати Управління забезпечення примусового виконання рішень Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) до дня засідання з супровідним листом через канцелярію надати суду:                                                                                                                                       відзив на скаргу з документальним підтвердженням викладених в ньому обставин; копії матеріалів виконавчого провадження.

5.Копію ухвали надіслати сторонам по справі та Управлінню забезпечення примусового виконання рішень Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

 6.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.


              

      Суддя                                                                                                   Л.М. Немченко


  • Номер:
  • Опис: Майновий
  • Тип справи: Скарга на рішення, дію або бездіяльність під час виконання судового рішення (розділ VI ГПК)
  • Номер справи: 2/44-10
  • Суд: Господарський суд Херсонської області
  • Суддя: Немченко Л.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.08.2021
  • Дата етапу: 06.08.2021
  • Номер:
  • Опис: Майновий
  • Тип справи: Скарга на рішення, дію або бездіяльність під час виконання судового рішення (розділ VI ГПК)
  • Номер справи: 2/44-10
  • Суд: Господарський суд Херсонської області
  • Суддя: Немченко Л.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.11.2021
  • Дата етапу: 11.11.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація