З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я Справа № 2031/2-37/2011 р.
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 січня 2011 року Печенізький районний суд Харківської області
у складі : головуючого –судді Цвірюка Д.В.
при секретарі - Ріпа І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Печеніги цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з ОСОБА_2, посилаючись на те, що з відповідачем вона знаходиться в зареєстрованому шлюбі з 31 січня 2006 року. Шлюб у обох перший. Шлюб зареєстрований міським відділом реєстрації актів цивільного стану №1 Харківського обласного управління юстиції, актовий запис №115 від 31.01.2006 р.
Від даного шлюбу в них є сумісна дитина –донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка в теперішній час мешкає разом з позивачем.
Причина розірвання шлюбу полягає в тому, що з відповідачем в них різні погляди на життя, сімейні традиції, виховання дитини, все це призводило до постійних сварок.
Вищевказані причини привели до того, що між ними повністю втрачено почуття кохання і взаємної поваги, подальше сумісне життя і збереження сім’ї стали неможливими. В результаті чого їхня сім’я не збереглась.
Відповідач в серпні 2006 року виїхав від них з донькою. Подружні стосунки між ними остаточно закінчені у серпні 2006 року і до теперішнього часу не відновились, відповідач доньку не утримує, зв’язків з ними не підтримує. Сумісного господарства вони не ведуть. На примирення з відповідачем вона не згодна, спора про розділ майна та житла з боку позивача не має.
При вказаних обставинах позивач вважає необхідним їхній шлюб розірвати.
Дитина після розірвання шлюбу залишиться проживати з позивачем.
Позивач в судовому засіданні просить суд розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований 31 січня 2006 року міським відділом реєстрації актів цивільного стану по м. Харкову №1 Харківського обласного управління юстиції, актовий запис №115.
Відповідач в судове засідання не з’явився. Оскільки місце проживання його невідоме про день та час слухання справи повідомлявся своєчасно належним чином через опублікування оголошення в газеті «Слобідський край»та «Урядовий кур’єр».
За згодою позивача суд виносить рішення при заочному розгляді справи відповідно до положення ст. 224 ЦПК України.
Суд, дослідивши матеріали справи, проаналізувавши докази у їх сукупності, вважає, що позов підлягає задоволенню у повному обсязі з наступних підстав:
Згідно паспорта громадянина України серія НОМЕР_1, виданого на ім’я ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3 Орджонікідзевським РВ ХМУМВС У в Харківській області, ОСОБА_1 народилась ІНФОРМАЦІЯ_3.
Згідно свідоцтва про шлюб НОМЕР_2 від 31 січня 2006року, зареєстрованого міським відділом реєстрації актів цивільного стану по м. Харкову №1 Харківського обласного управління юстиції ОСОБА_2 та ОСОБА_1 зареєстрували шлюб 31 січня 2006 року, актовий запис №115. Після реєстрації шлюбу прізвище чоловіка - ОСОБА_2, дружини –ОСОБА_1.
Згідно свідоцтва про народження серія НОМЕР_3, виданого міським відділом реєстрації актів цивільного стану №2 Харківського обласного управління юстиції 02 серпня 2006року, актовий запис №626 ОСОБА_3 народилася ІНФОРМАЦІЯ_1, батьками є ОСОБА_2 та ОСОБА_1.
Шлюб у сторін перший, житловий та майновий спір відсутній, сумісного господарства не ведуть, позивач на примирення не згодна. Шлюбно- сімейні відносини остаточно припинені, що підтверджується поясненнями позивача, які вона надала в судовому засіданні, а також позовною заявою. Між сторонами повністю втрачені почуття кохання та поваги.
Таким чином, суд вважає що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечить їх інтересам та інтересам їхньої малолітньої дитини, шлюб сторін повинен бути розірваний.
На вимогу позивача після розірвання шлюбу залишити їй прізвище «ОСОБА_1».
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.4-8, 10, 11, 60, 209, 212, 215, 224 ЦПК України, ст.ст.105,110 –115 Сімейного Кодексу України,
суд, –
В И Р І Ш И В :
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити повністю.
Шлюб, зареєстрований 31 січня 2006 року міським відділом реєстрації актів цивільного стану по м. Харкову №1 Харківського обласного управління юстиції, актовий запис № 115, між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 розірвати.
Після розірвання шлюбу залишити позивачу прізвище – «ОСОБА_1».
На заочне рішення суду може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Харківської області через Печенізький районний суд Харківської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя: