Судове рішення #13231411

 

                                                                                                           справа № 2004/3-73/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

       

28 січня 2011 року

Суддя Богодухівського районного суду Харківської області Шалімов Д.В розглянувши матеріали, що надійшли з ВДАІ по обслуговуванню Богодухівського району та АТІ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності : ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, що не працює, проживає за адресою:  АДРЕСА_1,  

за ст.130 ч. 1 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 21 січня  2011  р. о 08 год. 50 хв.  на вул.. Молокова, 7  м. Богодухів, керував скутером «DELTA», в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду на стан сп»яніння відмовився в присутності двох понятих ,  чим порушив вимоги п. п. 2.5., 2.9 (1)   ПДР України.

За вказане правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ст. 130 ч. 1 КУпАП.

ОСОБА_2  в судове засідання не з»явився з невідомої суду причини, хоча про день та час слухання справи був повідомлений належним чином, про , що свідчить судова розписка.

Вина ОСОБА_2 в скоєнні вказаного вище адміністративного правопорушення  підтверджується протоколом від 21.01.2011 р. серії АХ1 № 186359,  та його письмовими поясненнями викладеними в матеріалах справи.

Суд, враховуючи характер вчиненого правопорушення, а також особу правопорушника, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, вважає що у відношенні останнього необхідно застосувати адміністративне стягнення у виді  штрафу.

   Керуючись ст. ст. 130 ч. 1, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ :

ОСОБА_2 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого  ст. 130 ч. 1 КУпАП та застосувати у відношенні нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 2550 ( дві тисячі п»ятсот п»ятдесят )  гривень.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Харківського апеляційного суду протягом 10 днів з дня винесення постанови.


Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація