Судове рішення #13259853

                                                                      

                                                                                                               

                                                                                                                  Справа № 3-129/2011 р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 січня 2011 р.                                                                                                 м. Бахчисарай

          Суддя  Бахчисарайського районного суду АР Крим Лягіна О.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Бахчисарайського РВ ГУ МВС України в АРК про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

проживаючого: АДРЕСА_1,

пенсіонера,

за ст. 164 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В :

          17 січня 2011 року ДІМ Бахчисарайського РВ ГУ МВС України в АРК старшим лейтенантом міліції Меметовим С.З. було виявлено, що в м.Бахчисарай по вул.Леніна Коржов Сергій Миколайович здійснював перевезення громадян на своєму автомобілі „ВАЗ-2106” дн НОМЕР_1 без відповідних документів на заняття цим видом діяльності.

До суду ОСОБА_1 не з»явився, про час та місце розгляду справи повідомлений своєчасно і належним чином, про що свідчить його підпис у протоколі про адміністративне правопорушення. Поважних причин своєї неявки суду не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи від нього не надходило.

При складанні протоколу про адміністративне правопорушення від 17.01.2011 року ОСОБА_1 пояснив, що займався платним перевозом пасажирів на своєму автомобілі, у зв”язку із складним матеріальним становищем.

Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, вважаю, що в діях правопорушника присутній склад правопорушення, передбачений ст. 164 ч.1 КУпАП.

Вирішуючи питання про накладення стягнення у відношення ОСОБА_1 за вищевказане адміністративне правопорушення, враховуючи характер скоєного ним правопорушення, особистість порушника, ступінь його провини, вважаю за можливе піддати його адміністративному стягненню в межах санкції статті, що передбачає відповідальність за скоєне правопорушення, без конфіскації майна.

Пом’якшуючих та обтяжуючих провину ОСОБА_1 обставин –не встановлено.

          На підставі викладеного, керуючись ст.ст.164 ч.1, 284  КУоАП,

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 піддати адміністративній відповідальності у вигляді штрафу на користь держави  в сумі 340  грн. 00 коп. на  розрахунковий рахунок 31110106700048 Банк отримувача –Головне управління Державного казначейства України в АР Крим м.Сімферополь, отримувач –Державний бюджет, Бахчисарайський район, код бюджетної класифікації прибутків 21081100, код ЕГРПОУ –34741000, МФО –824026 без конфіскації майна.

Постанова може бути оскаржена у встановленому законом порядку.

           Постанова може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців.

Суддя:

          

  • Номер:
  • Опис: Про адміністративне правопорушення відносно Бабунич М.М. по ст.173-2 ч.1 КУпАП
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-129/2011
  • Суд: Турківський районний суд Львівської області
  • Суддя: Лягіна О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.02.2011
  • Дата етапу: 15.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація