Судове рішення #13267453

Справа № 6-а-11/2011р.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

31 січня 2011 р.             Канівський міськрайонний суд Черкаської області

в складі головуючого – судді      О.В.Бурлаки

за участю секретаря         М.В.Румини

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Каневі матеріали за заявою ОСОБА_1 про роз'яснення рішення суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Каневі про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

13 грудня 2010 року постановою Канівського міськрайонного суду було винесено рішення по справі № 2-а-1675/2010 р. за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м.Каневі про стягнення заборгованості. Визнано протиправними дії Управління Пенсійного фонду в м. Каневі Черкаської області, щодо проведення доплати до пенсії не у відповідності до вимог ст. 39,50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в м.Канів Черкаської області перерахувати ОСОБА_1 додаткову пенсію та доплату до пенсії відповідно до ст.ст.39,50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»: - додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю відповідно до ст.50 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у розмірі 50 % мінімальної пенсії за віком за період з  22.05.2008р. по 30.09.2010р., - доплати до пенсії в розмірі мінімальної заробітної плати відповідно до ст. 39 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за період з 22.05.2008 по 30.09.2010р., за виключенням отриманих раніше коштів..

ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про роз’яснення рішення суду шляхом роз'яснення подальшої щомісячної виплати доплати до пенсії згідно ст.39,50,67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою заяву підтримав повністю та просить її задовольнити.

Представник відповідача по справі в судове засідання не з’явився,  хоча був належним чином повідомлений про час та місце слухання справи. Його неявка не перешкоджає розгляду справи.

Відповідно до п. 21 Постанови ПВСУ «Про судове рішення» №14 від 18.12.2009р. роз’яснено, що згідно ст.170 КАС України  роз’яснення рішення суду, а не ухвали, можливе тоді, коли воно не містить недоліків, що можуть бути усунені лише ухваленням додаткового рішення, а є незрозумілим, що ускладнює його реалізацію . Зазначене питання розглядається судом, що ухвалив рішення, і в ухвалі суд викладає більш повно та ясно ті частини рішення, розуміння яких викликає труднощі, не вносячи змін у суть рішення і не торкаючись питань, які не були предметом судового розгляду . Роз’яснення рішення не допускається, якщо воно виконане або закінчився установлений законом строк, протягом якого рішення може бути пред’явлене до виконання.

Таким чином, підстав для роз’яснення судового рішення від 13.12.2010 року  не має, оскільки справа за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Каневі про стягнення заборгованості направлена до апеляційної інстанції рішення суду не набрало законної сили.

Згідно вимог ст. 170 КАС України підлягає оскарженню ухвала про роз'яснення судового рішення, ухвала про відмову у роз'ясненні судового рішення не перешкоджає його руху.

На підставі викладеного, керуючись ст. 170 КАС України , суд

УХВАЛИВ :

Відмовити ОСОБА_1 про роз'яснення рішення суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Каневі про стягнення заборгованості .

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали .

Головуючий                                                                                О.В.Бурлака

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація