Судове рішення #13271631

3-178/11

ПОСТАНОВА

про повернення адміністративних матеріалів

для дооформлення

25 січня 2011 року                                                                                  м. Вінниця

Суддя Вінницького районного суду Вінницької області Стадник І.М., одержавши матеріали, які надійшли від начальника відділення ДАІ Вінницького району про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, не працюючого,

за вчинення адміністративного правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 130 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

21.01.2011 року до Вінницького районного суду надійшли адміністративні матеріали на водія ОСОБА_1, що складаються із протоколу про адміністративне правопорушення.

Вивчивши матеріали, приходжу до висновку, що їх необхідно повернути для належного оформлення з наступних підстав.

Відповідно до вимог ст. 251 КпАП України доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються, протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи яка притягується до адмінвідповідальності, висновком експерта, та іншими матеріалами.

В адміністративних матеріалах щодо ОСОБА_1 відсутні відомості, необхідні для їх правильного вирішення.

Так, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначається про направлення відповідних аналізів особи, яка притягається до адміністративної відповідальності до Комунального закладу «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія»для визначення її стану сп’яніння водія ОСОБА_1

Керуючись ст. 278 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

Матеріали адміністративної справи №3-178/11 про порушення ОСОБА_1 ч. 1 ст. 130 КпАП України повернути для до оформлення начальнику відділення ДАІ Вінницького району.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя:



  • Номер:
  • Опис: керування т/з у стані алкогольного спяніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-178/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Стадник І. М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.03.2011
  • Дата етапу: 08.07.2011
  • Номер: 3/447/860/25
  • Опис: в смт. Розділ недоутримано та не перераховано податок з доходів фіз.ос.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-178/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Стадник І. М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.02.2011
  • Дата етапу: 12.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація