Справа № 602/06 Головуючий у 1 інстанції - Рішко Г.І.
Категорія -22 Доповідач - Собослой Г.Г.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2006 року серпня місяця 8 дня Колегія суддів палати в цивільних справах апеляційного суду Закарпатської області в складі:
головуючого - Собослоя Г.Г., суддів -Куцина М.М., Ігнатюка Б.Ю., при секретарі -Байзат С.Ю.,
розглянув у відкритому засіданні в м. Ужгороді клопотання Управління Державної автоінспекції УМВС України в Закарпатській області про поновлення строків на апеляційне оскарження постанови Виноградівського районного суду від 23 травня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Виноградівського реєстраційно-екзаменаційного відділу державної автомобільної інспекції УМВС України в Закарпатській області,-
встановила:
Управління Державної автоінспекції УМВС України в Закарпатській області подали клопотання про поновлення строків на апеляційне оскарження постанови Виноградівського районного суду від 23 травня 2006 року.
Перевіривши матеріали справи, судова колегія вважає, що у заявленому клопотанні про поновлення строків на апеляційне оскарження постанови суду слід відмовити із наступних підстав.
Відповідно до ст. 167 ч.3 КАС України копія судового рішення не пізніше наступного дня після ухвалення надсилається особі, яка бере участь у справі, але не була присутня в судовому засіданні. Якщо копія рішення надіслана представникові, то вважається, що вона надіслана й особі, яку вона представляє.
Матеріалами справи стверджується, що постанова суду від 23.05. 2006 року була надіслана відповідачу 24.05.2006 року у відповідності до вимог ст. 167 ч.3 КАС України.
Відповідач, заявляючи клопотання про поновлення строків на апеляційне оскарження постанови суду не зазначив поважність причин пропуску строку, а тому у заявленому клопотанні слід відмовити.
Керуючись ст. 102 КАС України, судова колегія,-
ухвалила:
В клопотанні Управління Державної автоінспекції УМВС; України в Закарпатській області про поновлення строків на апеляційне оскарження постанови Виноградівського районного суду від 23 травня 2006 року відмовити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення.
Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України на протязі одного місяця з дня набрання нею законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.