Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1328121112

        465/6600/24

                       1-кп/465/1115/24

У Х В А Л А

про закінчення підготовчого провадження і

призначення судового розгляду


20.09.2024 року                                                                         м. Львів


Франківський районний суд м. Львова в складі:

головуючого судді                                                 ОСОБА_1

за участі секретаря судового засідання                         ОСОБА_2


учасників:

прокурора – ОСОБА_3 ,

представника потерпілого ОСОБА_4 – адвоката ОСОБА_5 ,

обвинуваченої – ОСОБА_6 ,

захисника – ОСОБА_7 ,


розглянув у підготовчому судовому засіданні питання можливості призначення судового розгляду обвинувального акта у кримінальному провадженні № 12019140040001666 від 15.07.2019 за обвинуваченням

ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Львова, громадянки України, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , яка фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимої,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 КК України, -


в с т а н о в и в:


На розгляді Франківського районного суду м. Львова на стадії підготовчого судового засідання перебуває кримінальне провадження № 12019140040001666 від 15.07.2019.

У підготовчому судовому засіданні прокурор вважав можливим призначити кримінальне провадження до судового розгляду, оскільки обвинувальний акт складений із дотриманням вимог ст. 291 КПК України, а підстав для його повернення, закриття провадження, внесення подання про визначення підсудності немає.

Представник потерпілого ОСОБА_4 , адвокат ОСОБА_5 підтримав позицію прокурора.

Потерпіла ОСОБА_8 та її представник, адвокат ОСОБА_9 , в підготовче засідання не з`явилися, подали на адресу суду заяву у якій не заперечували щодо призначення кримінального провадження до судового розгляду.

Обвинувачена та її захисник проти призначення справи до судового розгляду не заперечували.

Під час підготовчого судового засідання клопотань в порядку п. 4 та п. 5 ч. 2 ст. 315 КПК України, або скарг в порядку ч. 3 ст. 303, ч. 3 ст. 309 КПК України не надходило.

За таких обставин суд вважає за необхідне призначити кримінальну справу до судового розгляду з визначенням дати і місця судового розгляду та складу осіб, які братимуть участь у судовому розгляді.

За положеннями ст. 314-1 КПК України, з метою забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого, а також прийняття судового рішення про міру покарання представник уповноваженого органу з питань пробації складає досудову доповідь за ухвалою суду. Досудова доповідь складається щодо особи, обвинуваченої у вчиненні нетяжкого або тяжкого злочину, нижня межа санкції якого не перевищує п`яти років позбавлення волі.

За наведеного, суд доходить висновку, про необхідність доручити органу з питань пробації скласти досудову доповідь на обвинувачену.

Відповідно до положень ст. 9 Закону України «Про пробацію», обвинувачений вправі брати участь у підготовці досудової доповіді.

На підставі викладеного, керуючись ст. 314 – 316 КПК України, суд –


п о с т а н о в и в :


Закінчити підготовче провадження у кримінальному провадженні за обвинуваченням  ОСОБА_6 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 КК України, та призначити судовий розгляд, який проводити в залі судових засідань Франківського районного суду м. Львова 30.09.2024 о 16 год. 20 хв.

В судове засідання викликати прокурора, потерпілих та їх представників, обвинувачену та її захисника.

Доручити органу пробації за місцем проживання  ОСОБА_6 скласти та надати суду до 01.11.2024 досудову доповідь на обвинувачену.

Роз`яснити обвинуваченій її право брати участь у підготовці досудової доповіді (ст. 9 Закону України «Про пробацію»).

Ухвала оскарженню не підлягає.




Суддя: ОСОБА_1



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація