Судове рішення #13330886

Справа № 3-48/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

       

26 січня 2011 року                                                                 м. Одеса

Суддя Приморського районного суду м. Одеси Єршова Л. С. розглянувши матеріали, направлені з УДАІ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1 (згідно наданих відомостей АСС при ГУМВС України в Одеській області), за  ч. 3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до адміністративних матеріалів, наданих суду 27.12.2010 року, водій  ОСОБА_1 02 листопада 2010 року об 11 годині 40 хвилин, керуючи автомобілем марки «Opel Consa» державний номер НОМЕР_1 на 70 км. автодороги Одеса-Новоазовськ, у порушення п. 12.4 Правил дорожнього руху,  затверджених   постановою   КМУ  від 10.10.2001 року № 1306, перевищила встановлену швидкість руху в населеному пункті на 52 км./год., рухаючись зі швидкістю 112 км./год., швидкість вимірювалась приладом «Радіс» № 3694.

У судове засідання ОСОБА_1 не з’явилася, про день та час судового засідання була повідомлена належним чином.

Обставини й вина правопорушника підтверджуються протоколом, складеним співробітниками ДАІ стосовно водія ОСОБА_1, про адміністративне правопорушення  серії ВЕ1 № 176370 від 02.11.2010 року за  ч.3 ст.122  КУпАП України. Замість пояснень ОСОБА_1 у вказаній графі поставила особистий підпис, з чого вбачається, що вона згодна з даним протоколом, оскільки порушила Правила дорожнього руху.

Таким чином, дії ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ч. 3 ст. 122 КУпАП.

Вирішуючи питання про вид і розмір адміністративного стягнення, суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.

ОСОБА_1 раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, тому на неї накладається адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ч. 3 ст. 122, ст. ст. 9, 24, 33, 38, 221, 283, 284, 285 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1 (згідно наданих відомостей АСС при ГУМВС України в Одеській області), адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 510 гривень.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти  днів з дня винесення постанови шляхом подання апеляційної скарги або протесту прокурора  до апеляційного суду Одеської області через Приморський районний суд м. Одеси.

Суддя                                         Л. С. Єршова

  • Номер: АП-48
  • Опис: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-48/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Єршова Лариса Сергіївна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.12.2010
  • Дата етапу: 02.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація