01.02.2011
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до розгляду
01 лютого 2011 р. м. Херсон
Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Херсонської області Базіль Л.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Автомобільний завод «Віпос»про стягнення заробітної плати, невиплаченої при звільнені працівника, та відшкодування моральної шкоди, -
ВСТАНОВИЛА:
27 серпня 2010 року Комсомольський районний суд м. Херсона ухвалив рішення, на яке ОСОБА_2, який представляє інтереси ОСОБА_1, подав апеляційну скаргу.
Оскільки апеляційна скарга відповідає вимогам, встановленим ст. 295 ЦПК, вона підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.
Керуючись ст.297 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2, який представляє інтереси ОСОБА_1 на рішення Комсомольського районного суду м. Херсона від 27.08.2010 року прийняти до розгляду апеляційним судом.
Копії апеляційної скарги та доданих до них матеріалів направити особам, які беруть участь у справі.
Встановити, що особи, які беруть участь у справі можуть подати заперечення на апеляційну скаргу в строк до 15 лютого 2011 року, направивши заперечення до апеляційного суду за адресою; м. Херсон, вул. Стрілкової дивізії, №1-А з посиланням на № справи 22-ц-1015/11р.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В. Базіль