Судове рішення #13349707

Справа 3 - 6615\6

2009 p.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 червня 2009 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Нежура В.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м. Києва, працює водієм таксі «Шансон», проживає: АДРЕСА_1, за ст. 124 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ

згідно протоколу про адміністративне правопорушення Серії АГ № 522248 від 27.05.2009 року: ОСОБА_1 27.05.2009 року о 17-10 год. в м. Києві по пр.-ту Маяковського, 66, керуючи транспортним засобом «Шкода» д.н.з.НОМЕР_1, на номерні знаки якого були встановлені тоновані касети так, що з відстані двадцяти метрів не було можливим чітко визначити символи номерного знаку, чим порушив вимоги п.п.30.2 ПДР України.

ОСОБА_1 з порушенням вимог правил дорожнього руху не погодився та пояснив, що він 27.05.2009 року о 17-10 год. в м. Києві по пр.-ту Маяковського, 66, керував транспортним засобом «Шкода» д.н.з.НОМЕР_1, номерні знаки якого були видно, що підтверджується фотознімком.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення ОСОБА_1, вважаю, що в діях, водія ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 121 ч. 6 КУпАП з наступних підстав.

Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення, ОСОБА_1 порушив вимоги п.п. 30.2, ПДР України, однак, останній, з правопорушенням не погоджувався, про що свідчать відповідні письмові пояснення надані безпосередньо після ДТП.

Відповідно до письмових пояснень ОСОБА_1 та пояснень, наданих в судовому засіданні, останній, зазначає, що він 27.05.2009 року о 17-10 год. в м. Києві по пр.-ту Маяковського, 66, керував транспортним засобом «Шкода» д.н.з.НОМЕР_1, номерні знаки якого були видно, що підтверджується фотознімком.

Враховуючи викладене, вважаю, що в матеріалах справи відсутні достатні докази, які б підтверджували порушення водієм ОСОБА_1 вимог п.п.30.2 ПДР України 27.05.2009 року о 17-10 год. по вул. Феодосійська, в м. Києві, а тому справа підлягає закриттю, в зв»язку з відсутністю в діях, останнього, складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 121 ч.6 КУпАП.

На підставі викладеного та керуючись п. 1 ст. 247 КУпАП, ст. 283-285 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ

Провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 121 ч. 6 КУпАП - закрити, в зв»язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація