- позивач: Соколова Тетяна Олександрівна
- Представник позивача: Тюпляєва Тетяна Геннадіївна
- відповідач: Приватне акціонерне товариство «Каховський завод електрозварювального устаткування»
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 658/4428/21
Провадження № 2/658/48/22
У Х В А Л А
18 січня 2022 року Каховський міськрайонний суд Херсонської області у складі:
головуючого судді Лященко В.В.
за участю секретаря Яковлєвої А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Каховці Херсонської області в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , інтереси якої представляє адвокат Тюпляєва Тетяна Геннадіївна, до Приватного акціонерного товариства «Каховський завод електрозварювального устаткування» про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні,
встановив:
У грудні 2021 року позивач звернулася до суду з вказаним позовом.
Ухвалою суду від 29.12.2021 року було відкрито провадження по справі, призначено справу до розгляду у порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін та надано відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву. Встановлено п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. Витребувано з ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» – довідку про загальний розмір заборгованості по заробітній платі та середньоденний заробіток ОСОБА_1 , яку необхідно направити на адресу суду у п`ятиденний строк з дня отримання даної ухвали.
Станом на 18.01.2022 року у суду немає відомостей про вручення ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування», відповідачу по справі, позовної заяви з копіями доданих до неї документів та ухвали про відкриття провадження та витребування від 29.12.2021 року.
Відповідно до п.1 ч.2 ст. 223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в межах встановленого цим Кодексом строку у випадку неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
Дослідивши матеріали цивільної справи, в якій відсутні відомості про отриманням відповідачем матеріалів позову, в порядку ст. 223 ЦПК України, розгляд справи слід відкласти, до отримання судом даних про належне повідомлення відповідача про розгляд даної справи та до отримання витребуваних матеріалів, зазначених в ухвалі суду від 29.12.2021 року.
Керуючись ст.ст. 278, 279 ЦПК України, суд
постановив:
Відкласти розгляд цивільної справи без повідомленням (виклику) сторін за позовом ОСОБА_1 , інтереси якої представляє адвокат Тюпляєва Тетяна Геннадіївна, до Приватного акціонерного товариства «Каховський завод електрозварювального устаткування» про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, до отримання судом даних про належне повідомлення відповідача про розгляд даної справи.
Запропонувати Приватному акціонерному товариству «Каховський завод електрозварювального устаткування» надати витребувані ухвалою суду від 29.12.2021 року документи, а саме довідку про загальний розмір заборгованості по заробітній платі та середньоденний заробіток ОСОБА_1 , яку необхідно направити на адресу суду у п`ятиденний строк з дня отримання даної ухвали. У разі неможливості подати доказ, який витребовує суд, або у зв`язку з відсутністю можливості подати такий доказ у встановлені строки, особа зобов`язана повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали (ч.7 ст.84 ЦПК України).
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяВ. В. Лященко
- Номер: 2/658/1953/21
- Опис: про стягнення заробітної плати
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 658/4428/21
- Суд: Каховський міськрайонний суд Херсонської області
- Суддя: Лященко В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.12.2021
- Дата етапу: 23.12.2021