Справа №2-1574/2007p.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 квітня 2007 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі:
головуючого - судді - Кривич Ж.О., при секретарі - Кулинич О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини та утримання дружини до досягнення дитиною Зх років,
ВСТАНОВИВ:
У лютому 2007 року ОСОБА_1. звернулася з позовом до ОСОБА_2. про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини та утримання дружини до досягнення дитиною Зх років.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1. відмовилася від позову, провадження по справі просила закрити.
Відмову від позову мотивувала тим, що вона погоджується із зустрічним позовом ОСОБА_2. про виключення відомостей про нього як батька дитини з актового запису про народження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження. Заявила також про категоричну відмову від участі у проведенні судово-генетичної експертизи на предмет наявності (відсутності) кровного спорідення між ОСОБА_2та дитиною гр. ОСОБА_1. - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. народження.
Представник відповідача ОСОБА_5. просила суд прийняти відмову позивача від позову.
Вислухавши сторін, суд дійшов висновку, що відмова позивача від позовних вимог та закриття провадження по справі не суперечить інтересам сторін, тому приймає відмову позивачки від позову. Провадження по справі підлягає закриттю.
Наслідки закриття провадження по справі, передбачені ст. 206 ЦПК України роз'яснено.
Керуючись ст. ст. 205 п.3, 208, 210, 294 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Прийняти відмову ОСОБА_1від позовних вимог до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини та утримання дружини до досягнення дитиною 3х років; справу провадженням закрити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через Автозаводський районний суд м. Кременчука шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.