№2-191/2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 березня 2007 року Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі: головуючого судді Степаненка Ю.І.
при секретарі Ситник Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації „Кременчукгаз" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся в суд з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за спожитий природний газ в сумі 89 гривень 86 копійок, мотивуючи тим, що ВАТ „Кременчукгаз" проводить постачання природного газу відповідачам за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1, особовий рахунок НОМЕР_1. Відповідачі в порушення п. 17 Правил надання населенню послуг з газопостачання не провели оплату послуг з газопостачання за розрахунковий період станом на 01 квітня 2006 року і допустили заборгованість в сумі 89 гривень 86 копійок, яка добровільно ними не відшкодована.
Представник позивача по довіреності Кушко А.І. в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, в обгрунтування позову пояснив так як викладено в описовій частині рішення.
Відповідач ОСОБА_1 та представник його інтересів ОСОБА_3 в судовому засіданні позов не визнали, і пояснили, що ОСОБА_1 є пенсіонером МВС і тому йому та членам його сім"ї державою гарантована 50-відсоткова знижка по оплаті жилої площі, комунальних послуг, а також палива. Половину вартості послуг за газопостачання він сплачував, а тому нарахований борг без урахування пільги „Пенсіонер міліції" не визнає.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що в позові має бути відмовлено.
Судом установлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Встановлено, що відповідачам з червня 1998 року по 01 квітня 2006 року позивачем проводилось нарахування за використаний природний газ без урахування пільги „Пенсіонер міліції"'. Заборгованість, яка охоплюється пільгою, станом на 01 квітня 2006 року складає 89,86 гривень.
Відповідач є пенсіонером міліції.
Згідно ч. 1, 4, 6 ст. 22 Закону України „Про міліцію" держава гарантує працівникам міліції соціальний захист. Працівникам міліції та членам їх сімей надається 50-відсоткова знижка по оплаті жилої площі, комунальних послуг, а також палива. За працівниками міліції, звільненими зі служби за віком, хворобою або вислугою років, зберігається право на пільги за цим Законом.
За таких обставин, суд відмовляє позивачу в задоволенні позову та з підстав ст. 88 ЦПК України стягує з позивача судовий збір в сумі 51 гривень в дохід держави.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 16, 509, 526, 533, 541, 543 ЦК України, ст. 10,11,16, 81,88, 209, 212, 214, 215 ЦПК України, 64 ЖК України, суд -
ВИРІШИВ:
В задоволенні позову Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації „Кременчукгаз" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ відмовити.
2
Стягнути з Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації „Кременчукгаз" в дохід держави 51 гривень судового збору.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через Кременчуцький районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.