Судове рішення #13381450

                     

№2-3112/2010          

 

УХВАЛА  

про залишення  позовної заяви  без розгляду  

 01 грудня 2010 року  Джанкойський  міськрайонний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого, судді - Старової Н.А.,

при секретарі -           Лешко Ю.П.,  

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду  цивільну справу за  позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  -

встановив  :

Позивач звернулся  до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Свої вимоги мотивує наступним. 25.10.2008 року зареєстрував шлюб з відповідачкою ОСОБА_2, від шлюбу  мають неповнолітнього сина. Основною причиною розпаду сім’ї є відсутність порозуміння між подружжям, різність характерів. Вважає, що  подальше збереження шлюбу є  неможливим. Просить шлюб між ним та ОСОБА_2, зареєстрований  25.10.2008 року відділом реєстрації актів цивільного стану Джанкойського міськрайонного управління юстиції, актовий запис № 395 розірвати, посилається  на ст.  110, 112 Сімейного кодексу України.

У судове засідання сторони не з’явилися, повідомлені належним чином.  

Позивач ОСОБА_1   надав   суду письмову заяву про залишення позовної  заяви без розгляду відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 207 Цивільного процесуального кодексу України.

Відповідачка  в судове засідання не з’явилася, про причини неявки суд не повідомила, повідомлена належним чином про час та місце попереднього судового засідання.

Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 207 Цивільного процесуального кодексу України, суддя, постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Залишення позову без розгляду не суперечить закону та не порушує права, свободи та інтереси інших осіб.

Керуючись п. 5 ч.1 ст.207   Цивільного процесуального кодексу України , суд,-

  ухвалив  :

      Заяву ОСОБА_1 про залишення позовної заяви без розгляду - задовольнити.  

Позовну  заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу  -  залишити без розгляду.

Роз’яснити позивачеві, що залишення позову без розгляду не позбавляє права повторного звернення з даним позовом до суду.

 Ухвала  може бути оскаржена в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим  через Джанкойський  міськрайонний суд Автономної Республіки Крим  шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали  апеляційної скарги, а особами, які не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали .

      

Суддя                                               Н.А. Старова

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація