Справа 2о-323/2009р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 грудня 2010 року Конотопський міськрайонний суд Сумської області в складі:
головуючого судді -Семенюк І.М.
при секретарі -Подейко Т.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Конотопі справу за заявою ОСОБА_1 заінтересовані особи : Конотопська міська державна нотаріальна контора,ОСОБА_2,ОСОБА_3 про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою , в якій просить постановити рішення, яким встановити факт, що ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_1, є її матір”ю. Свої вимоги обгрунтовує тим, що вона як спадкоємиця по закону бажає оформити спадщину після смерті матері, однак не має змоги це зробити в зв”язку з тим, що прізвище у свідоцтві проїї народження прізвище матері ОСОБА_4 Іншим шляхом, крім судового, це зробити неможливо. В судовому засіданні підтримала заявлені вимоги.
Конотопська міська державна нотаріальна контора, проти заявлених вимог не заперечують, просить справу розглянути у їх відсутності.
Заінтересовані особи : ОСОБА_2,ОСОБА_3 проти заявлених вимог не заперечують, просять справу розглянути у їх відсутності.
Суд, заслухавши пояснення заявниці, вивчивши матеріали справи, вважає, що заявлені вимоги підлягають задоволенню .
Відповідно до ч. 1 п.1 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами.
ОСОБА_4 померла ІНФОРМАЦІЯ_2р (а.с.4) свідоцтва про народження заявниці (а.с. 7), вбачається, що її прізвище та прізвище матері зазначено як ОСОБА_4 , на підставі свідоцтва про одруження прізвище заявниці змінено на ОСОБА_1 (а.с.5) , з свідоцтва про смерть матері заявниці її прізвище вбачається як ОСОБА_4(а.с.4), з свідоцтва про народження ОСОБА_3 вбачається, що його матір”ю записана жінка на ім”я ОСОБА_4,як і у свідоцтві про народження заявниці (а.с. ) .
Таким чином з наданих доказів вбачається, що дійсно ОСОБА_4 була матір”ю заявниці.
За таких обставин вимоги заявниці підлягають задоволенню.
Встановлення даного факту для заявниці має важливе юридичне значення .
Керуючись ст.ст. 11, 256 ЦПК України,
В И Р І Ш И В :
Вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Встановити факт ,що померла ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_1, була матір”ю ОСОБА_1.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Сумської області шляхом подачі до Конотопського міськрайонного суду апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення, а особами , які брали участь у справі, але не були присутні при проголошення рішення, в той же строк з дня отримання копії рішення.
Суддя: підпис.
з оригіналом згідно. Суддя І.М.Семенюк