Справа № 3-151
2011 рік
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 лютого 2011 року смт. Березанка
Суддя Березанського районного суду Миколаївської області Гапоненко Н.О., при секретарі Потриваєвій М.А., розглянувши в судовому засіданні матеріали, що надійшли від Березанського РВ УМВС України в Миколаївській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, громадянина України, освіта середня, одруженого, на утриманні 2 н/л дітей, не працює, працездатного
за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП,-
В С Т А Н О В И Л А :
З протоколу серії МИ за № 792355 від 14.01.2011 року про адміністративне правопорушення вбачається, що 13.01.2011 року о 20:00 год. ОСОБА_1, в своєму домоволодінні в АДРЕСА_2, перебуваючи в нетверезому стані, вчинив сімейну сварку зі своєю дружиною ОСОБА_2, в ході якої виражався щодо останньої нецензурною лайкою, виганяв з помешкання та намагався вчинити бійку, вчинивши правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.173-2 КУпАП.
Постановою Березанського районного суду Миколаївської області від 03.08.2010 року ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, і піддано адміністративному стягненню у виді адміністративного арешту строком на п’ять діб.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав, суду пояснив, що посварився зі своєю дружиною, штовхнув її, оскільки перебував у стані алкогольного сп’яніння. Про вчинене шкодує. В подальшому намагатиметься уникати будь-яких порушень.
Крім визнання вини ОСОБА_1, його вина у вчиненому правопорушенні підтверджується сукупністю даних протоколу серії МИ за № 792355 від 14.01.2011 р. (а.с.1), рапортом працівника міліції 14.01.2011 року (а.с.2), поясненням ОСОБА_2 від 14.01.2011 року (а.с.3).
Обставин, що пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, в судовому засіданні не встановлено.
Обставиною, що обтяжує відповідальність за адміністративне правопорушення, є вчинення правопорушення в стані сп’яніння.
В діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу, що притягується до адміністративної відповідальності, його негативну характеристику, ступінь його вини, вважаю за необхідне застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст. ст. 252, 280, 283, п.1 ч.1 ст. 284 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП, і піддати його адміністративному стягненню у вигляді громадських робіт строком на 50 (п’ятдесят) годин.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Березанський районний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, та може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців.
Суддя:
- Номер: 3-151
- Опис: Вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-151
- Суд: Березанський районний суд Миколаївської області
- Суддя: Гапоненко Наталія Олександрівна
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.02.2011
- Дата етапу: 22.02.2011